Monster High - knížky

Info: Vše o Draculauře

27. února 2013 v 16:54 | Nicolette Monster
Upíří monstrum Draculaura konečně pootvírá víko od svého přísně střeženého monstr života. Chceš nahlédnout do rodinných vztahů s hrabětem Drákulou? Poznat, koho Draculaura nejvíc obdivuje a kdo je jsou její nejlepší monstr přátelé? Nebo si chceš užít pořádnou zábavu při vymýšlení romantických modelů, po kterých by se Draculaura mohla ukousat? Pak je kniha Vše o Draculauře vražedně správnou volbou! Navíc, uvnitř najdeš monstr samolepky, se kterými si užiješ ještě víc zábavy.
Těším se až si ho koupím. :)


Zdroj http://www.egmont.cz/

Info: Vše o Frankie Stein

27. února 2013 v 16:52 | Nicolette Monster
Nejnovější monstrum na chodbách Monster High, bezstarostná Frankie Stein, konečně poodhaluje podrobnosti ze svého neustále nabitého monstr života! Zajímá tě, jak se Frankie Stein dostala na svět? Jací jsou její rodiče? A co kamarádi - koho Frankie obdivuje a z koho má naopak strach? V této knížce se dozvíš všechno, co jsi kdy o Frankie Stein chtěl/a vědět. K naprosto voltážovému čtení navíc dostaneš spoustu zabijáckých samolepek, se kterými si užiješ ještě víc zábavy.
Tenhle sešit už mám. :)

*NEW* Vše o Draculauře knížečka

26. února 2013 v 6:59 | Nicolette Monster
Už jsem sehnala "Vše o Frankie Stein" tak teď jdu shánět tohle.. Jestli tuhle knížečku udělají o každé MH, asi zbankrotuju. :D

Upíří monstrum Draculaura konečně pootvírá víko od svého přísně střeženého monstr života. Chceš nahlédnout do rodinných vztahů s hrabětem Drákulou? Poznat, koho Draculaura nejvíc obdivuje a kdo je jsou její nejlepší monstr přátelé? Nebo si chceš užít pořádnou zábavu při vymýšlení romantických modelů, po kterých by se Draculaura mohla ukousat? Pak je kniha Vše o Draculauře vražedně správnou volbou! Navíc, uvnitř najdeš monstr samolepky, se kterými si užiješ ještě víc zábavy.
PROSÍM KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM NA MŮJ BLOG, JINAK NAHLAŠUJI!! A myslím to vážně! TAKŽE NEKOPÍRUJTE BEZE ZDROJE!!!

MH Dokreslovačky Clawdeen a Abbey

25. února 2013 v 19:53 | Nicolette Monster
Znáš jejich oblíbený módní styl? Víš, bez jakých módních doplňků by se neobešly? Troufáš si navrhnout jim nový model? Dokreslovačky s Abbey a Clawdeen jsou tím pravým pro tebe. Probuď v sobě módního ducha a pomoz svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapomeň použít parádní samolepky, které najdeš uvnitř!MH dokreslovačky: Cleo a Deuce

25. února 2013 v 19:47 | Nicolette Monster
Víš, co si egyptská princezna obléká úplně nejraději? A na jaké doplňky Deuce nikdy nezapomíná? Nebo tě napadají modely, které by se rozhodně vyjímaly v jejich šatníku? Dokreslovačky s Cleo a Deucem jsou tím pravým pro tebe. Probuď v sobě módního ducha a pomoz svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapomeň použít parádní samolepky, které najdeš uvnitř!
Zdroj http://www.egmont.cz/

MH dokreslovačky: Draculaura a Lagoona

25. února 2013 v 19:44 | Nicolette Monster
Víš, jaký je jejich oblíbený styl? Které doplňky jim nejlépe sednou? A v čem nejvíc zazáří na školních chodbách Monster High? Nové Dokreslovačky s Draculaurou a Lagoonou jsou přesně tím pravým pro tebe! Probuď v sobě módního ducha a pomoz svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapomeň použít parádní samolepky, které najdeš uvnitř!
Zdroj http://www.egmont.cz/

MH dokreslovačky: Frankie a Ghoulia

25. února 2013 v 19:43 | Nicolette Monster
Znáš Frankiin styl? A co Ghoulia, bez čeho by se ani za nic nebyla ochotná ploužit po chodbách Monster High? Máš odvahu navrhnout smrtelně úžasný model jen pro ně? Dokreslovačky s Frankie a Ghoulií jsou tím pravým pro tebe. Probuď v sobě módního ducha a pomoz svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapomeň použít parádní samolepky, které najdeš uvnitř!Zdroj http://www.egmont.cz

Monster High - probuď svůj monster mozek

25. února 2013 v 19:40 | Nicolette Monster
Užijte si tuhle strašlivě zábavnou knihu se studenty z Monster High! Jsou vražedně roztomilí! Kromě příšerných samolepek na vás čekají tipy na ty nejlepší zabijácké styly, kvízy, hádanky a ještě mnohem víc!
Je to monstrózní zábava!! :) Já to mám. Samozřejmě. :D

MH školní diář 2012/2013 (Ten mám :D)

25. února 2013 v 19:39 | Nicolette Monster
Nezbytná pomůcka pro všechny příznivce střední školy pro strašidla. Kromě kalendária v něm najdete také představení hlavních postav, jako jsou Draculaura, Cleo De Nile, Frankie Stein, Holt Hyde a další.
je fakticky bezvadnej!! :)
Zdroj http://www.egmont.cz/

Monster High - Moji krutě skvělí kamarádi

25. února 2013 v 19:38 | Nicolette Monster
V tomto monstrózním a úžasném deníku můžete vyjádřit své myšlenky, sny a nejtajnější přání. Vezměte tužku a zapisujte si všechny příšerné i nádherné události, o kterých zrovna přemýšlíte!
Já už tenhle bloček mám skoro popsanej. :)
Zdroj http://www.egmont.cz/

Monster High Zabijácké Make-upy

25. února 2013 v 19:37 | Nicolette Monster
Probuďte v sobě módního ducha a vymyslete ty nejmonstróznější návrhy make-upů pro studenty z Monster High. Vytvořte svou knihu líčení a použijte super samolepky vlasových a nehtových doplňků, které dodají vašim modelům ten pravý monstrózní styl. Nezapomeňte, že žádná barva není dost divoká a žádný návrh dost ujetý!
Tuhle mám a je skvělá. :)
Zdroj http://www.egmont.cz/

Nový obal knížky "Ghouls Friends Forever"

11. února 2013 v 12:49 | Nicolette Monster

Ghoul Friends Forever NEW Book

10. února 2013 v 20:08 | Nicolette Monster
1000PROSÍM KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM NA MŮJ BLOG, JINAK NAHLAŠUJI!! A myslím to vážně! TAKŽE NEKOPÍRUJTE BEZE ZDROJE!!!

Nová knížka: Vše o Frankie Stein

31. ledna 2013 v 20:00 | Nicolette Monster
Nejnovější monstrum na chodbách Monster High, bezstarostná Frankie Stein, konečně poodhaluje podrobnosti ze svého neustále nabitého monstr života! Zajímá tě, jak se Frankie Stein dostala na svět? Jací jsou její rodiče? A co kamarádi - koho Frankie obdivuje a z koho má naopak strach? V této knížce se dozvíš všechno, co jsi kdy o Frankie Stein chtěl/a vědět. K naprosto voltážovému čtení navíc dostanešspoustu zabijáckých samolepek, se kterými si užiješ ještě víc zábavy.

Nová knížka nebo deník MH

14. ledna 2013 v 17:19 | Nicolette Monster

Oficiální MH 4. díl knížky o Draculauře

14. ledna 2013 v 17:12 | Nicolette Monster

Monster High 4. knížka ČESKY a v obchodě!

14. ledna 2013 v 17:06 | Nicolette Monster
U nás jí ještě nemaj, ale zajedu do Luxoru. :) OMG ta bude skvělá!!!

Monsterch high zábavné sešity, dokreslovačky...

14. ledna 2013 v 17:01 | Nicolette Monster
Moji krutě skvělí kamarádi
Příšerný mozkový výplach
Zabijácké módní návrhy
Probuď svůj monstr mozek
Zabijácké make-upy
Monster High: Ghoulfriends Forever
Autor: Gitty Daneskvari
O Rochelle,Venus a Robecce.
Krutopřísnej deník. :D Ten mááám :)

5. knížka MH - o Lagooně

14. ledna 2013 v 17:00 | Nicolette Monster
Jo, pak ještě není o Ghoulii. A pak asi ještě o 50 monster. :D

Drowned in the sea - Utopil se v moři?? (tak to přeložil google)
Autor: Lisi Harrison
-o Lagooně
Ale myslím, že to tak nebude, je to takové, no umělé. :D

Monster High knížka 4. s anglickýám obalem

14. ledna 2013 v 16:58 | Nicolette Monster
Back and deader than ever - Zpět a mrtvější než kdy jindy???
Autor: Lisi Harrison
-o Draculauře

Tady už vyšla, jen hledám obrázky :D

Info o MH knížce 3. s anglickým obalem

14. ledna 2013 v 16:58 | Nicolette Monster
Kde je vlk,tam je hra/ Následuj vlka, ukáže ti cestu
Autor: Lisi Harrison
-o Clawdeen Wolf
________________________________
Děsivě trendy teenageři, děti nejznámějších monster na světě se shromáždili pod jednou střechou, aby si užívali ten pravý život na střední škole!Clawdeen Wolfová byla vždycky trochu ve stínu všech svých šesti bratrů, ale teď se konečně dostane na výsluní díky oslavě svých sladkých šestnáctin. Ovšem po zveřejnění Mého souseda ghúla se rodina Wolfových musí schovat v lesích. A to Clawdeen ani trochu netěší, protože teď musí tvrdnout v rodinném penzionu se svými nudnými bratry, dokud se neobjeví Lala, aby jí dělala společnost. Ale zdá se jí to, nebo její kamarádka flirtuje s Claudem?!

Info o Monster High knížce č. 2

14. ledna 2013 v 16:57 | Nicolette Monster
Můj soused Ghúl
Autor: Lisi Harrison
-o Cleo de Nile
_________________________
Na Merstonovu střední chodí normální studenti, ale taky monstra a příšery neboli sabotéři obvyklých vlastností. Cleo byla královnou školy mezi SOVáky i normáky, ale teď na celé čáře vítězí Frankie a Melody. Cleo naštěstí dostane příležitost fotit pro Teen Vogue a všechno se zdá být zase v pořádku… dokud se ostatní SOVáci nerozhodnou vystoupit ve filmu, který má dokázat, že vlastně vůbec nejsou nebezpeční. A tohle jim má získat svobodu? Proboha, to je ale směšné! A hlavně nebezpečné…

Info o MH knížce č. 1

14. ledna 2013 v 16:56 | Nicolette Monster
S příšerkami v jedné lavici
Autor: Lisi Harrison
-o Frankie Stein
______________________________________
SOV, neboli Sabotéři obvyklých vlastností (či chcete-li monstra a příšery) se snaží zapadnout a být nenápadní. Maskování je tak dokonalé, že možná ani netušíte, kdo s vámi vlastně chodí do třídy…Na Salemské střední se to ale brzy změní a město už nikdy nebude, jaké bývalo. Způsobí to teprve před patnácti dny "vyrobená" Frankie Steinová, která neváhá jít se svou zelenou kůží hrdě na trh. Ale nebude to mít snadné, protože studenti jsou naprosto vyděšení z drbů a šeptandy o monstrech, co se údajně prohánějí po školních chodbách. To Frankie přesvědčí, že pro holku, jako je ona, může být střední docela drsná. Podaří se jí mezi "normáky" najít kamarádku, které by svěřila své veliké tajemství?

Obal americké MH Knížky 1. díl!!!

29. října 2012 v 17:41 | Monster-Team

To je asi Frankie Stein.. No, bomba! XD

Americká knížka Monster High!

2. října 2012 v 10:24 | Monster-Team
Mají krásnou obálku!!!

Čeká nás 4. díl knihy Monster High!

30. září 2012 v 19:22 | Monster-Team
Bude o Draculauře!! Jupí!

1. díl knihy Monster High

30. září 2012 v 18:40 | Monster-Team
SK info
Frankie Steinová nastúpi na Merstonskú strednú školu a teší sa na všetko, čo jej budúcnosť môže ponúknuť: na zábavné večierky, výlety s kamarátkami a predovšetkým na pekných chalanov! No niečím sa od svojich spolužiačok líši namiesto raňajok sa nab íja elektrinou a mejkapom nezakrýva vyrážky, ale zelenú pokožku. Rodičia trvajú na tom, že nesmie odhaliť svoju skutočnú totožnosť, aj keď to neraz nie je jednoduché. Čoskoro však zistí, že aj niekoľkí spolužiaci skrývajú príšerné tajomstvá. Frankie začne uvažovať, či nenastala vhodná chvíľa priznať farbu aj švíky a vybojovať slobodný život pre celé spoločenstvo raritných, ktoré sa nenápadne začlenilo medzi obyvateľov Salemu. Zároveň s Frankie do školy prichádza aj obyčajská nová žiačka Melo dy Carverová, ktorá sa potrebuje zbaviť nielen astmy, ale aj množstva zbytočných komplexov. Až do chvíle, keď sa ich osudy dramaticky prepletú, dievčatá netušia, čo všetko majú spoločné


CZ info
Monster High je zbrusu nová série o střední škole, lásce a odlišnostech, říznutá trochu hororovým motivem. Ale vlastně se není čeho bát. SOV, neboli Sabotéři obvyklých vlastnosti (či chcete-li monstra a příšery) se snaží zapadnout a být nenápadní. Ma skování je tak dokonalé, že možná ani netušíte, kdo s vámi vlastně chodí do třídy Na Salemské střední se to ale brzy změní a město už nikdy nebude, jaké bývalo. Způsobí to teprve před patnácti dny vyrobená Frankie Steinová, která neváhá jít se svo u zelenou kůží hrdě na trh. Ale nebude to mít snadné, protože studenti jsou naprosto vyděšení z drbů a šeptandy o monstrech, co se údajně prohánějí po školních chodbách. To Frankie přesvědčí, že pro holku, jako je ona, může být střední docela drsná. Podaří se jí mezi normáky najít kamarádku, které by svěřila své veliké tajemství?

Hlavní hrdinka knížky Monster High Melody Carverová

2. července 2012 v 18:30 | Monster-Team

Nikdo nemá tušení, jak vypadá..
 
 

Reklama