Monster High - knížky

Monster High Diaries: Frankie and Isi

14. července 2015 v 20:49 | ♥Nicole Monster♥
Novinka!!! :3
-

Nová knížečka na živo

12. dubna 2015 v 19:04 | ♥Nicole Monster♥
Áááááá! :D
-

Fearbook MH :3

15. listopadu 2014 v 10:43 | ♥Nicole Monster♥
Já to chci v ČJ! :D
-

Všechny MH books Ghůlmoošky (v AJ)

31. října 2014 v 19:39 | ♥Nicole Monster♥
Aaaa už mám 3 a strašně se těším an tu červenou :)
Co vy? :33
-

Ghúlmošky na věky věků

24. září 2014 v 11:35 | ♥Nicole Monster♥
Tak a je to tady, ghúlmošky! :)

Přichází nový a zárověň poslední díl ze série Monster - Ghúlmošek.
Je to 4. díl. No, na to, že jsme na 3. díl čekali nehorázně dlouho, tak ještě ho ani skoro němá nikdo přečtený a už bude vycházet 4. díl. :D Pak už jen ten deník. :)

Monster High - Ghúlmošky na věky věků

Autor: Gitty Daneshvari
Wydovna Spiderová, nová studentka a nejghúlmoška MONSTER party, už Rochelle Goylové, Robecce Steamové a Venus McFlytrapové téměř odhalila, jaká hrozba se stahuje kolem jejich školy. Existuje tajná společnost, kterou založila předešlá generace příšer, jejímž cílem je změnit MONSTER HIGH na děsivé místo, kde bude ghúl ghúlovi vlkem! Ale když ghúlmošky přijdou na to, že existuje druhá pradávná skupina příšer, nevědí, komu věřit. Jedna z nich se dokonce dozví, že klíč k vyřešení záhady se skrývá v jejích děsopředcích. Osud všech studentů je v jejich rukou!
Termín vydání: 22.10. 2014
Nakladatelství: CooBoo
Předpokládaná Cena: 199 Kč

Ghúlmošky - deník - nová kniha v AJ

8. září 2014 v 11:58 | ♥Nicole Monster♥
Kopírovat prosím se zdrojem :)
-
-

Monster High Ghúlmošky: Co je ta ghúlmoška zač? (3. díl)

27. srpna 2014 v 12:46 | ♥Nicole Monster♥
Ahojky :)

Je to tu! 3. díl naší oblíbené knížky o Ghúlmoškách se už prodává! :)

Odkud se berou všechny ty děsúžasné pavučiny? A kdo to potají přespává na půdě MONSTER HIGH? Tři odvážné ghúlmošky, které znáte už z předchozích dvou knih, se snaží na tyto otázky najít odpověď, a navíc také usilovně pátrají po únosci ředitelky Krvákové. A v průběhu pátrání se čím dál víc utvrzují v přesvědčení, že nebezpečí, které hrozí nejenom Monster High, ale celému světu příšer vůbec, má kořeny v dávné minulosti…

Počet stran: 240
Nakladatelství: CooBoo
Vydání: 08/2014
Hned jak půjdu do obchoďáku, tak si ji koupím! :) :)

Komixová MH knížka

9. července 2014 v 10:59 | ♥Nicole Monster♥
Těším se! :)
-

NEW Ghoulfriends Book

18. května 2014 v 15:18 | ♥Nicole Monster♥
V angličtině vychází nová knížka Ghůlmošek (název na obrázku) a zřejmě to bude něco jako deník. Bude tam příběh o Robecce a spousta dalšího! Je to super nápad... :D
-
-
Kopírovat se zdrojem!

GhoulFriends - poslední díl knížky "naživo"!

21. dubna 2014 v 11:29 | ♥Nicole Monster♥
:33
-

Nové MH knížky!!!

20. února 2014 v 16:41 | ♥Nicole Monster♥

Monster Hign - Dokreslovačky. Nefera a Operetta

Dokreslovačky se samolepkami. Probuďte v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře.
Probuďte v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře.
Diva s božským hlasem Operetta společně s rozpustilou vlkodlačí slečinkou Howleen pro vás mají pořádnou porci zábavy! Víte, jaký je jejich oblíbený styl? Které doplňky jim nejlépe sednou? A v čem nejvíc zazáří na školních chodbách Monster High? Nové Dokreslovačky s Operettou a Howleen jsou přesně tím pravým pro vás! Probuď v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapomeňte použít parádní samolepky, které najdete uvnitř!
Monster High - Záhrobní aktivity

Ten mám :))
-
Nechte se inspirovat příšerkami z Monster High a navrhněte své vlastní kruté a trendy zabijácké modely!
Tenhle skicář čeká na neohrožené módní návrháře, jako jste vy! Nechte se inspirovat příšerkami z Monster High a navrhněte své vlastní kruté a trendy zabijácké modely. Uvnitř najdete strašlivé střihy, vzory a samolepky, které můžete využít při své tvorbě. Než začnete, přečtěte si pár našich návrhářských tipů a nápadů. A pak už je všechno jen na vaší představivosti!
Monster High - Módní skicář

Nechte se inspirovat příšerkami z Monster High a navrhněte své vlastní kruté a trendy zabijácké modely!
Tenhle skicář čeká na neohrožené módní návrháře, jako jste vy! Nechte se inspirovat příšerkami z Monster High a navrhněte své vlastní kruté a trendy zabijácké modely. Uvnitř najdete strašlivé střihy, vzory a samolepky, které můžete využít při své tvorbě. Než začnete, přečtěte si pár našich návrhářských tipů a nápadů. A pak už je všechno jen na vaší představivosti!
Monster High. Dokreslovačky: Robecca a Venus

Probuďte v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly skvěle. Uvnitř navíc najdete parádní samolepky!
Robotí slečna Robecca spolu s milovnicí přírody Venus pro vás mají pořádnou porci zábavy! Víte, jaký je jejich oblíbený styl? Které doplňky jim nejlépe sednou? A v čem nejvíc zazáří na školních chodbách Monster High? Nové Dokreslovačky s Robeccou a Venus jsou přesně tím pravým pro vás! Probuďte v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapomeňte použít parádní samolepky, které najdete uvnitř!
Monster High: Dokreslovačky. Spectra a Rochelle

Probuďte v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly skvěle. Uvnitř navíc najdete parádní samolepky!
Nejznámější drbna Spectra spolu s Rochelle, kamarádkou věrnou jako skála, si pro vás připravily pořádnou porci zábavy! Víte, jaký je jejich oblíbený styl? Které doplňky jim nejlépe sednou? A v čem nejvíc zazáří na školních chodbách Monster High? Nové Dokreslovačky se Spectrou a Rochelle jsou přesně tím pravým pro vás! Probuďte v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapomeňte použít parádní samolepky, které najdete uvnitř!
Monster High: Vše o Ghoulii Yelps

Víte, jakou má Ghoulia rodinu a co vlastně dělají takové zombie? Největší bedna na Monster High se rozhodla, že poodhalí něco ze svého monstrózního neživota.
Největší bedna na Monster High se rozhodla, že poodhalí něco ze svého neživota zombie. Zajímá vás, jakou má Ghoulia rodinu a co vlastně dělají takové zombie? Chcete zjistit, kdo je pro Ghoulii vzorem, nejlepší kamarádkou a komu by naopak nejraději vysála mozek? Nebo chcete nechat popustit uzdu fantazii při navrhování šprťácky šik modelů pro tuhle lehce zpomalenou krásku? Pak je kniha Vše o Ghoulii zabijácky správnou volbou! Uvnitř navíc najdete monstr samolepky, se kterými si užijete ještě víc zábavy.
Monster High: Vše o Spectře Vondergeist

Ačkoli je Spectra obvykle monstrum, které přináší žhavé novinky o ostatních, tentokrát se rozhodla udělat výjimku a prozradit nám něco o sobě!
Ačkoli je Spectra obvykle monstrum, které přináší žhavé novinky o ostatních, tentokrát se rozhodla udělat výjimku a prozradit něco o sobě. Zajímá vás, jak vypadá duchařská rodinka této tajemné monstr-slečny? Chcete zjistit, kdo jsou Spectřini nejlepší přátelé a koho naopak nemůže ani cítit? Nebo se nemůžete dočkat, až pro tuhle prchavou krásku navrhnete další model z lehounkého hedvábí? Pak je kniha Vše o… Spectře zabijácky správnou volbou! Navíc, uvnitř najdete monstr samolepky, se kterými si užijete ještě víc zábavy.
Chcete nějaké? Já chci sezbírat ty "Vše o..." :) Co vy?

4. díl Ghůlmošek bude!

1. listopadu 2013 v 21:32 | ♥Nicole Monster♥
TOHLE JE FAKT LUXUSNÍÍ!
TŘETÍ DÍL BUDE: Kdo je ta ghoulka?
A tohle bude 4. I s Webarellou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já se táááááááááááááák těším! :D


Kdo je ta Ghůlmoška?

12. října 2013 v 20:39 | ♥Nicole Monster♥
Tři ghúlmošky, příšerky Robecca Steam, Venus McFlytrap a Rochelle Goyle, budou v této knížce sledovat záhadu tajemného zmizení ředitelky jejich školy. Nejprve budou muset prozkoumat strašidelné podkroví školy Monster High, kde se zřejmě někdo skrývá za závojem tajemných pavučin. Kdo je tato záhadná osoba a jaké je její strašné tajemství?
Spolu s ghúlmoškami z Monster High ho nakonec objevíte, ale spolu s ním zjistíte děsivou pravdu o mnohem závažnějším spiknutí, které může ohrozit všechny studenty střední školy pro příšerky. Stejně jako dva předchozí díly i tuto knihu ze série Monster High: Ghoulfriends Forever (Ghúlmošky navždy) napsala americká spisovatelka Gitty Daneshvari a opravdu stojí za to si ji přečíst. Kniha je velmi čtivá a napínavá. Když jsem ji začala, číst zaujaly mne dechberoucí dobrodružství příšerek ze střední, Robeccy Steam, Rochelle Goyle, Venus McFlytrap a pavoučice Wydowny Spider natolik že jsem neustala dokud jsem nedočetla do konce. V této části bude mít svou premiéru také pavoučí monsterka Wydowna Spider. Knížka se u nás zatím prodává pouze v angličtině, ale na českém překladu se pilně pracuje a hotový by měl být někdy před vánoci. Anglická verze knížky se na knižních eshopech prodává za okolo 200 Kč

Kdo je ta ghůlmoška?

3. díl Ghůlmošek v angličtině :)

10. října 2013 v 14:54 | ♥Nicole Monster♥
Podle mě to bude v češtině něco jako "Kdo je ta Ghoulka?" :)

Monster High - Ročenka 2014

10. října 2013 v 14:35 | ♥Nicole Monster♥
Tu chci! :33

Monster High je ta nejděsivější střední škola na světě - místo, kde si najdete hromadu hrůchvatných kámošů. S radostí vám ji představíme… a vysvětlíme, jak to na ní chodí. Abyste nic nepromeškali, stačí na začátku každého měsíce nalistovat stránku s Monster High nástěnkou. Najdete na ní totiž všechny důležité události a nejhrůznější vzkazy od učitelů a ředitelky Krvákové. Té chybí hlava, ale na to si jistě časem zvyknete. V ročence se také například dočtete, kdo byl zvolen studentem roku, a dozvíte se šťavnaté detaily z jeho života. Tahle knížka vás zombiesticky provede celým hrůzostrašným školním rokem na Monster High.

Monster High - Vše o Abbey Bominable

8. října 2013 v 15:50 | ♥Nicole Monster♥
Monster High - Vše o Abbey Bominable
Ledově chladná kráska Abbey Bominable se nechává obměkčit a dovoluje nám nahlédnout do svého života.
Ledově chladná a zdánlivě nepřístupná Abbey Bominable trošku pookřála, aby vás nechala nahlédnout do svého života nejen na Monster High. Zajímá vás, jak se Abbey ocitla na Monster střední a kde leží její kořeny? Chcete zjistit, s kým by Abbey nejraději sjížděla zasněžené vrcholy a koho by nejraději nechala strhnout lavinou? Nebo chcete nechat popustit uzdu fantazii při navrhování dech beroucích modelů pro tuhle ledovou krasotinku? Pak je kniha Vše o… Abbey zabijácky správnou volbou! Uvnitř navíc najdete monstr samolepky, se kterými si užijete ještě víc zábavy.

Monster High - Drásovábné aktivity

8. října 2013 v 13:38 | ♥Nicole Monster♥
Monster High - Drásovábné aktivity
Knížka zábavných úkolů, kvízů a aktivit se samolepkami.

Zapadnout mezi ostatní? Nikdy! Tato hrůžasná knížka plná aktivit vám pomůže přijmout své vnitřní monstrum. Navrhněte plakát na každoroční ples Domasakru, udělejte si děsokruté kvízy, naučte se zmonstrovatět své oblečení a ještě spoustu dalších věcí! Čeká vás k smrti děsivá zábava, ke které navíc dostanete spoustu příšerných samolepek!


Monster High - Třída století

8. října 2013 v 12:37 | ♥Nicole Monster♥
Monster High - Třída století

Monstrózně vás vítáme a zběsile gratulujeme k výběru děsivého výtisku nejnovější Monster High Hrůzoknihy! Náš žhavě zapálený tým pracoval jako o neživot ve dne v noci, abyste dostali hanebně skvělý přehled o všem, co se událo v nejlepší monstr škole na světě. Uvnitř najdete profily jednotlivých studentů, monstrózní historky a stohy strašoděsných fotek.

Monster High - dokreslovačky (Meowlody, Purrsephone)

4. října 2013 v 14:24 | ♥Nicole Monster♥
Monster High - dokreslovačky (Meowlody, Purrsephone)

Dokreslovačky se samolepkami. Probuďte v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře.
Mňaukózní číča Toralei a její nejlepší škrábalky Purrsephone a Meowlody si pro vás připravily pořádnou porci zábavy! Víte, jaký je jejich oblíbený styl? Které doplňky jim nejlépe sednou? A v čem nejvíc zazáří na školních chodbách Monster High? Nové Dokreslovačky s Toralei, Purrsephone a Meowlody jsou přesně tím pravým pro vás! Probuďte v sobě módního ducha a pomozte svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapomeňte použít parádní samolepky, které najdete uvnitř!

Monster High - Vše o Lagooně Blue

4. října 2013 v 14:22 | ♥Nicole Monster♥
Monster High - Vše o Lagooně Blue

Nejpohodovější mořská potvůrka Lagoona Blue konečně nechává nahlédnout do hlubin své duše. Zajímá vás rodinná historie podmořské rodiny? Chcete zjistit, s kým by Lagoona nejraději plavala ve stejném týmu a koho by naopak radši potopila? Nebo si chcete užít pořádnou zábavu při vymýšlení podvodně nádherných modelů pro blonďatou příšerku? Pak je tato kniha zabijácky správnou volbou! Uvnitř navíc najdete monstr samolepky, se kterými si užijete ještě víc zábavy!

Monster High - Zabijácky módní monstr-návrhy

4. října 2013 v 14:21 | ♥Nicole Monster♥
Jů! :3

Monster High - Zabijácky módní monstr-návrhy

Jednou za vlkodlačí úplněk potřebují i monstra podat pomocný dráp s vybroušením pravého zabijáckého stylu… Použijte strašlivé samolepky, šablony, vzorovaný papír a ty nejdivočejší barvy a vytvořte k smrti krásné modely!


Datum vydání:10. 9. 2013
Počet stran:80+4

Monster High - Monstrózní visačky na dveře

4. října 2013 v 14:18 | ♥Nicole Monster♥
To chci! :3
Monster High - Monstrózní visačky na dveře

Nová kniha! Monster High - Ghůlmošky se chtějí bavit!

27. září 2013 v 14:23 | ♥Nicole Monster♥
WOW!
Konečněěěě! :)

Nová MONSTER parta je opět tu!
Rochelle Goylová, Venus McFlytrapová a Robecca Steamová se po prázdninách vracejí na Monster High. Přestože se nikomu evidentně nechce vzpomínat na události z prvního pololetí, tři ghúlmošky se za to, že celou školu zachránily, stanou členkami Klubu strašilek a plně se zapojí do místních aktivit. Rochelle doučuje trolly, Robecca trénuje skřípot i méně nadané studenty a Venus zakládá spolu s Lagoonou kompost. Navíc se všichni připravují na Čarodějnickou dráp show.
Jenže potom Rochelle při hodině Průzkumu katakomb objeví panenku zkázy, ve které je schovaná zpráva s varováním. A ve strašjídelně a jinde po škole se začnou objevovat bílé kočky, které podle pověry nosí příšerám smůlu. Monster High je zjevně opět v ohrožení!


Vyšlo: 25.9.2013

Kde knížku můžete koupit?
Buď v knihkupectvích a normálních prodejnách knih, nebo zde:

http://www.albatrosmedia.cz/monster-high-ghulmosky-se-chteji-bavit-d3.html
http://www.cooboo.cz/vydali-jsme/monster-high-ghulmosky-se-chteji-bavit

2. díl Ghůlmošek už se prodává... Ale v Americe :D

7. září 2013 v 11:11 | ♥Nicole Monster♥
Já se táák těším! :D

Další díl Ghůlmošek, ale v angličtině

6. září 2013 v 12:34 | ♥Nicole Monster♥
Ať už to je v češtině! :D 1. díl jsem přečetla už 2x! :D

Monster High - Vše o Clawdeen

19. srpna 2013 v 20:04 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Vše o Clawdeen

Už straší, ale není tu :)
Vlkodlačí monstrum Clawdeen konečně odhaluje srst a nechává nakouknout do svého špičákově nabitého života. Zajímá vás rodinná smečka Clawdeeniných nejbližších? Chcete zjistit, koho by Clawdeen nejraději zakousla a kdo jsou její nejlepší monstr přátelé? Nebo si chcete užít pořádnou zábavu při vymýšlení vyostřených modelů, ve kterých budou mít všichni chuť výt na měsíc? Pak je kniha Vše o Clawdeen vražedně správnou volbou! Navíc uvnitř najdete monstr samolepky, se kterými si užijete ještě víc zábavy.

Vyšlo: 1.5.2013
Strany: 16+2

Monster High - Monster Party

19. srpna 2013 v 20:02 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Monster Party

V téhle příručce pro přípravu maximálně stylových párty se dozvíte spoustu zabijáckých rad. Můžete se inspirovat monstrózními triky a vytvořit hrůzostrašnou výzdobu nebo děsivé pozvánky. Dozvíte se, jak nachystat sendviče ve tvaru rakviček nebo hororromantické džusy. Poradíme, jak připravit k smrti božské hry, jako jsou hrůzně hlubinná tajemství nebo hudební přehlídka zombie. Staňte se dokonalou hostitelkou v tom nejmonstróznějším stylu a proměňte své naroděsniny nebo halloweenskou párty v událost roku!

Vydání: 6.8.2013
Počet stran: 64


Copy se zdrojem.

Monster High - Vše o Cleo de Nile

19. srpna 2013 v 19:59 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Vše o Cleo de Nile

Pravá egyptská princezna konečně pootevřela víko svého sarkofágu a nechává vás nahlédnout do svého vznešeného života. Zajímá vás historie faraonské rodiny? Chcete zjistit, koho by Cleo nejraději zaklela a kdo jsou její nejlepší monstr přátelé? Nebo si chcete užít pořádnou zábavu při vymýšlení pyramidálně vznešených modelů pro tu nejmonstróznější princeznu? Pak je tato kniha o Cleo zabijácky správnou volbou pro vás! Uvnitř najdete také monstr samolepky pro ještě větší zábavu.

Vyšlo: 6.8.2013
Počet stran: 16+2

To chci! :D


Copy se zdrojem.

Monster High - Příšerně monstrózní aktivity

19. srpna 2013 v 19:57 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Příšerně monstrózní aktivity


Vplujte mezi své oblíbené příšerky a otestujte si, jak dobře znáte strašlivý svět Monster High. Čekají na vás stránky plné příšerných hádanek, hrozivých úkolů a zapeklitých testů. Zapojte svůj monstr-mozek a ukažte, co ve vás je!

Vydání: 13.8.2013
Počet stran: 24+2


Copy se zdrojem.

Monster High - Velká kniha zábavy

19. srpna 2013 v 19:53 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Velká kniha zábavy


Představujeme vám monstrózní knihu, která se bude celá točit kolem nejznámějších monster světa! Na následujících stránkách zažijete spoustu strašlivé zábavy s Clawdeen Wolf, Draculaurou, Deucem Gorgonem, Cleo de Nile a dalšími monstr-studenty z Monster High! Čekají na vás zabijácké testy, černočerné hádanky, smrtelně vtipné komiksy nebo něco pro Frankieiny šikovné ručičky - tipy na výrobu zabijáckých doplňků. Nezapomněli jsme ani na ty, kteří po vzoru Clawdeen propadají návrhářskému duchu, a tak nechybí prostor pro navržení vlastních monstrózních modelů. V knížce najdete také spoustu monstr-samolepek a strašlivé plakáty, které se budou perfektně vyjímat ve vašem pokoji! Zažijte monstr-zábavu s monstrózní třídou na střední!

Vychází: 20.8.2013
Počet stran: 96


Copy se zdrojem!

Monster High - Ráj monstrózních aktivit

19. srpna 2013 v 19:47 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Ráj monstrózních aktivitZapojte svůj monstr-mozek a využijte detailní znalosti o příšerkách z Monster High.
Pusťte se do řešení nejzábavnějších úkolů se svými oblíbenými monstry. Dokažte, že jste chytří jako zombie, a užijte si spoustu zábavy při plnění monstrózních aktivit!
Vydání: 13.8.2013
Počet stran: 24+2


Copy se zdrojem.

Ghůlmošky navždy!

26. června 2013 v 16:35 | ♥Nicole Monster♥
Nová Monster parta je tu!
Rochelle Goylová, Venus McFlytrapová a Robecca Steamová nastupují na Monster High, světově proslulou školu pro příšery. Nejsou tu ale jediní nováčci, do profesorského sboru přibyla okouzlující zaříkávačka draků Sylphia Křidélková a její armáda trollů. Když všichni na škole začnou slečnu Křidélkovou uctívat jako tu nejfantesáktičtější učitelku na světě, tři nové ghúlmošky pojmou podezření, že něco není v pořádku, a rozhodnou se zasáhnout. Osud MONSTER HIGH leží v jejich rukách.
Vychází 12. srpna!

Nová knížka originál

2. června 2013 v 16:15 | ♥Nicole Monster♥
Objevila se fotka, kterou údajně vyfotil autor této knížky.
Takže to znamená, že brzy bude v prodeji!

Foto "na živo" nové knížky

2. května 2013 v 18:54 | ♥Nicole Monster♥

Kopírovat jen se zdrojem!!!

Edice knížeček - Buď sama sebou, buď jedinečná, buď monstrózní!

10. dubna 2013 v 16:06 | ♥Nicole Monster♥
Všechny vyšly 9. 4.
zatím jsou o Draculauře, Lagooně, Frankie a Clawdeen.
Chystá se o Ghoulii, Cleo a víc se neví.
Cena všech: 79 Kč (za jedno).

Monster High - Clawdeen - Buď sama sebouMonster High - Draculaura - Buď sama sebouMonster High - Lagoona - Buď sama sebouMonster High - Frankie - Buď sama sebou

KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM NA MŮJ BLOG!

Monster High - Clawdeen - Buď sama sebou

10. dubna 2013 v 16:02 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Clawdeen - Buď sama sebou


Chcete poznat Clawdeenino ukrutně fantastické tajemství? Zakousněte se do této knihy a poznejte všech 13 věcí, kvůli kterým vyje radostí, jaký den je pro ni k nakousnutí nebo proč je tak hrdá na svoji kočku Crescent. Odhalte také nejtajnější triky, jak být divoce jedinečná!


Oficiální!
Cena: 79 Kč.

KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM NA MŮJ BLOG!

Monster High - Draculaura - Buď sama sebou

10. dubna 2013 v 16:01 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Draculaura - Buď sama sebou


Chcete znát Draculauřina nejupírovatější tajemství? Zahryzněte se do této knihy a poznejte její dokonalé nedokonalosti, zjistěte, na čem strašně ujíždí a objevte jejích 13 nejhrůzostrašnějších nočních můr. Navíc můžete odhalit, proč je mezi ní a jejím vlkoklukem taková chemie!


OFICIÁLNÍ!
CENA: 79 Kč

KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM NA MŮJ BLOG!

Monster High - Frankie - Buď sama sebou

10. dubna 2013 v 15:59 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Frankie - Buď sama sebou

Chcete znát maximálně elektrizující tajemství Frankie? Jiskry z vás budou jenom lítat, až poznáte všechny její triky, jak být monstrózně jedinečná. Zjistíte, co považuje za vysokovoltážový den, a navíc vám představíme Watzita, jejího sešívaného mazlíčka. A Frankie vám dokonce svěří nejtajnější perličky ze svého milostného trojúhelníku!Oficiální!
CENA: 79 kč!

KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM NA MŮJ BLOG!

Monster High - Lagoona - Buď sama sebou

10. dubna 2013 v 15:57 | ♥Nicole Monster♥

Monster High - Lagoona - Buď sama sebou


Chcete objevit Lagoonino nejbublavější tajemství? Ponořte se do této knihy a dozvíte se, kdo je slaďoušek, kvůli kterému ztrácí šupiny, jak nestvůrně fantastická umí být s vodním make-upem, nebo jak smrtelné je být studentkou na výměně na Monster High!


Oficiální!!
CENA: 79 Kč.

KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM NA MŮJ BLOG!!!

4 - balení knížek?? :)

24. března 2013 v 19:20 | **Nicolette Monster**
Wow!! :D Jde to super, ale jelikož si všichni kupovali ty knížky jak šly po sobě :))

 
 

Reklama