Moje myšlenky, deník

Konečně nasněžilo! :33333

29. prosince 2014 v 11:10 | ♥Nicole Monster♥
Ahoooj!

Doufám, že si užíváte volno. :)
Já teda rozhodně. :D Každý večer dlouho do noci koukám na filmy a seriály. Jop, včera jsem to malinko přehnala a koukla jsem se na 1. díl American Horror Story. Což byl vážně blbej nápad, když vezmete v potaz, že nesnáším horory, pohled na krev a nemám ráda všechno, co mě děsí. Well, vůbec jsem u toho nedýchala, ale dokoukala jsem to. :D Nejsem strašpytel, ale vážně zvažuju, jestli se podívám na další díly. Je to těžké, protože mě zaujal děj, ale je tam dost hororových scén. :D Fakt netuším. Koukáte někdo?
Ale stejně si myslím, že zůstanu u Pretty Little Liars.
Dneska jsem vstala docela pozdě, no co? :D POzdě jsem včera usla, protože jsem po tom hororovém seriálu nemohla spát. :D Premiéra, tleskám ti, Nikki. :D
Když jsem rozhrnula závěsy, čekalo mě příjemné překvapení. SNÍH! No, kdo by ho čekal? :D Málem jsem posledních pár dní zmrzla, tak konečně je i sníh.
Pokud to vydrží - doufám v to - půjdu odpoledne fotit MH. Nevím, které vezmu, ale asi nějaké z těch novějších.. :) Nehorázně se těším a jestli ta bílá pokrávka roztaje, budu pěkně naštvaná. :D
To mi připomíná - určitě tu není takový šílenec jako já. :D Já jsem si totiž před pár dny vyrazila večer ven. Asi v jedenáct večer jsme zapluli do sámošky a co nevidím - zmrzlina OREO! :D Viděla jsem to poprvé, takže první jsem s úžasem podotkla "Wow, ono to existuje!!!??" a pak jsem si jí koupila. Takže si mě představte, v jedenáct večer, venku v centru, mínus sto stupňů (vážně mrzlo :D) a já jím zmrzlinu. :D Prostě .. No. :)

Asi vás nebudu dál zdržovat, chci napsat Silvestrovský článek a podívat se ještě po nějakých fotkách.. :)
Tak zatím páááá :*
Nikki

Já a moje ruka - jak se máme?

6. listopadu 2014 v 11:23 | ♥Nicole Monster♥
Ahoj :)

Moc bych vám chtěla poděkovat za nádherné koementáře a maily, co jste mi poslali a za vaši podporu při mém uzdravování. ♥ Miluju vás, opravdu, opravdu, moc! ♥♥♥ Ráda bych vám tedy napsala, jak to se mnou vypadá, ať jste klidnější.. Vracím se zpět na blog! Už tedy můžu lépe psát. :)
V pondělí mi tedy podle plánu vytáhli dreny a ačkoliv sestřička byla dost protivná, přežila jsem to. :DD Ruku mi zavázali a řekli, že se hojí dobře. Jím antibiotika. Už jen příští týden půjdu vytáhnout stehy. Uff.
No, každopádně už se mi ulevilo. Jsem strašně ráda, že to nakonec dopadlo dobře.
A ještě jednou vám moc moc moc děkuji! ♥

Já, když jsem doma, tak tu prostě spím, jím a zevlím. Hodně čtu a píšu. Dneska jsem na netu obevila dost novinek, tak je sem jdu přidat. Promiňte za mou neaktivitu v minulých dnech, já to doženu. :)

Myslím, že to by bylo zatím všechno.. Zatím páá! A děkuju..
Nikkísek♥


Nikki má úraz a dost to bolí.. :((

1. listopadu 2014 v 21:46 | ♥Nicole Monster♥
Ahojte.. :) :/
Promiňte, že jsem dneska nic nepřidala, ale celý den jsem byla v nemocnici. Včera, když jsem vyřezávala Halloweenskou dýni, dost brutálně mi sjel nůž a já si rozřezala ruku. Měla jsem v ní, dá se říct, díru. Mamka mi to stáhla a já šla psát, protože mi začalo být strašlivě zle. Nejen, že to bolelo neskutečně, ale stříkala z toho strašně krev a vypadalo to otřesně. Prostě jsem jenom brečela a řvala. :'( Nehledě na věk, tohle bylo i na mě moc. No, dneska jsme s tím jely do nemocnice, a to byl horor. První nás seřvali, že jedeme až dneska, ale ono to jinak nešlo...
Prý kdybych přijela ještě o hodinu poději, mohla bych mít zánět krve v celém těle.. Prý jsem mohla i umřít! Pěkně mě vyděsili... :((((
Museli strhnout tu lojkoplast, kterou to mamka včera v záchvatu zalepila. Bolelo to úplně moc. A to jsem ještě nevěděla, co mě čeká... Přes noc už se rána docela zacelila, jenomže oni to museli znova roztrhnout, aby to mohli ošetřit. Myslím, že jsem nikdy víc neječela. :/ Položili mě a nalili mi do té otevřené díry v ruce dizinfekci. Auu! Prosila jsem je, ať už to umrtví, ale to ještě nemohli. Asi 10 minut mi to čistili, strkali dovniťř nějaaké hadříky a pak je zase vyndavali. Už jsem si myslela, že to nejhorší je za mnou, ale nene.. :( Doktor už to chtěl šít, ale něco se mu tam nelíbilo.. Prozkoumal to a zjistil, že mám dokonce i prořezaný kloub! Ano, velice bolestivé zjištění. Řekl, že přes tu "malou" (asi 2 cm) ránu se k tomu kloubu nedostane, takže to rozřínul ještě víc. Nedokážete si představit, jak moc to bolelo.. Pak mi tam cosi napíchal, prý, že to má umrtvit tu ruku, ale zřejmě to na klouby nepůsobí, jelikož jsem každý zákrok cítila úplně jasně.
Odhaduju to na největší bolest mého života, a pokud přijde ještě něco horšího, je po mě. :DD Po tom, co to rozřínul ještě víc, začal se v tom hrabat, a zjistil, že mi z toho rozříznutého kloubu cosi čouhá a vůbec to nedokázal popsat. Zavolal si na pomoc asi dalí 4 doktory, kteří normálně vedle na sále přestali operovat rozoperované lidi a přišli. Já se tam zmítala na lůžku a vydávala jsem ze sebe dost bolestivé skřeky. Mamka tam málem omdlela, protože se na to podívala a udělalo se jí strašně zle. :DD
A pak, kdo byl statečnější. Já! Nakonec se lékaři shodli, že ten výrustek musí odstranit a tak mi v té otevřené ráně stríhali a odřezávali to z toho kloubu. Upřímně, dost to bolelo, ani to nejde popsat... Pak zašili ten kloub. Ano, čtete dobře. Šili mi kloub. Bože, au.. Pak to zase dezinfikovali, napíchali mi do toho nějakou drogu (jakože fakt, tu nejsilnější, pr proti bolesti, takže mám k tomu všemu zhulenou ruku...) a pak šili tu celou ránu. Docela slušně jsem se třásla a kříčela jsem..
Myslím, že toho dělali ještě víc, ale už po 40 minutách jsem skoro nevnímala.. Na sále jsem byla asi hodinu a půl. Ruku mi zafáčovali a převázali. V pondělí jdu vyndat nějaké dreny, co mi tam zašili.. Stehy budu mít ještě dlouho, a jsou černou nití, takže to nechám furt zavázané..
Je mi nanic.. Mizerně. Bolí to.. Mám antibiotika, dost dlouho nemůžu do školy a asi čtvrt roku nesmím cvičit.. :D
Tohle datluju jednou rukou už asi 2 hodiny, ještě u toho uklidňuji kamarádky, že jsem živá.. :D
K tomu všemu mi i stávkuje písmeo Z, takže pardon a překlepy. :((

Jdu spinkat, jsem hotová, a prosím, teď omluvte moji aktivitu, píše se mi fakt blbě..
Dobrou <3<3<3

Vaše nemocná Nikkí :'(

Deníček - vysvědčení a začátek prázdnin :3

27. června 2014 v 20:27 | ♥Nicole Monster♥
Ahoooooooooooooooj! :)

Já mám tak dobrou náladu!! No, kdo by taky neměl, když zrovna začaly prázdniny, že? :D Jak jste si užili dnešní den? J8 strašně moc.. Měli jsme jen jednu hodinu, kdy jsme dostali vysvědčení (překvapivě :D). Bylo to bezvadné, protože mám skoro jediná ze třídy samé jedničky. A jelikož bylo tohle 2. pololetí strašně moc důležité, asi budu slavit celé prázdniny. :DD Nemůžu uvěřit, že jse to vytáhla na samé 1! No dobře, pokusím se zklidnit a dopsat zbytek, jo? :P
Po vysvědčení jsme se šli loučit s deváťáky. Všichni jsme si mysleli, že nebudeme brečet, ale když pustili tu smutnou písničku a deváťáci procházeli zástupy lidí, všichni jsme zečeli řvát jak malí. Prostě to nešlo! :D A teď ta představa, že to budeme příští rok my! To asi fakt nevím, jak budu vypadat, když už dneska jsem nebyla k utišení! :DD No jo, kluci z devítky byli úžasní a měla jsem tam i pár kamarádek.. A navíc mi odchází na gympl jedna z mých nejlepších kamarádek, takže mi bylo strašně smutno.. :'( No, to se stává... Holky mě pak vzaly na Bubble Tea, aby mě uklidnily a poměrně se jim to povedlo! (PS: Nedávejte si Bubble Tea mléčný kakao-mandle, není to nic moc :D)
Pak jsem šla domů a čekala jsem, až moje nejlepší kamarádka skončí ve škole, protože jim začali na gymlu dávat vysvědčení až v deset a končili v jedenáct. A jelikož jsem jí strašně moc dneska chtěla vidět, šla jsem na ni počkat ven... Bylo to super ji zase vidět.. Mám jí nehorázně ráda! Ale dozvěděla jsem se, že za pár dní odjíždí na Floridu a bude tam 13 měsícu! Představa, že ji tak moc dlouho neuvidím mě ničí! :'( Přijede jen na pár dní na Vánoce, ale nemyslím si, že by si na mě našla čas.. No, díkybohu, že existuje FB a skype.. Jinak bych to asi nepřežila! :') Prostě dneska byl den plný loučení. A ačkoliv mám samé jedničky, skoro celý jsem ho probrečela (a nebyla jsem sama :D). Já vím no, je to lehce ujeté, ale co se dá dělat?
Už jsem se trošku uklidnila a zavolala jsem všem, abych se pochlubila. :D Jo, mám velkou radost a mám moc ráda, když mě někdo chválí! :DD Dokonce jsem si mhla koupit i nějakou MH, ale radši si počkám, až tu bude Sirena, Bonita, Avea, Invisi Billy a tak... :DD
A jak jste strávili poslední školní den vy? Loučili jste se dneska s někým? Brečeli jste? Co máte na vysvědčení?? Co máte v plánu na začátek práznin?

Mám obrovskou radost, že konečně začaly prázniny.. Po takové roční dřině už bylo načase. :D No nemám pravdu? Takže oficiálně zahajuji blogovou letní sezónu! :** Jupííííííí!
Právě lížu pistáciovou zmrzlinu a docela nahlas si zpívám. Prostě oslavuju příchod prázdnin!
Co vy?

Mám vás moc ráda a doufám, že si i o prázdninách najdete čas chodit n můj blog..
Mám v plánu se mu hodně věnovat. Když teď budu mít ten volný čas... :)


S láskou a radostí vaše Nikki :33PS: Animku nekopírovat!
A jestli najdete chybu, tak promiňte, už se mi to nechce po sobě číst. :)

Finiš ve škole a kousek deníčku ♥

8. června 2014 v 21:32 | ♥Nicole Monster♥
Ahoj, zlatíčka moje ♥♥♥

Jak se máte? Já úžasně! Včera jsem si udělala s mamkou nakupovací den, protože jsem potřebovala nějaké boty, kroksy, tílka, šaty a věci do školy... Bylo to super, s nákupem jsem spokojená, i když se mi úspory trošku protenčily, ale nevadí. :D Miluju nakupování!! :D ♥
Dneska, když jsem se probudila a viděla venku to sluníčko, neovládla jsem se a na celé odpoledne jsem se šla opalovat. Jo, sice mě pořád rozptylovaly mouchy a ostatní hmyz, ale užila jsem si to. Konečně jsem se trošku opálila. No, trošku... :D Spíš jsem se přismahla, ale je mi fajn. Ještě teď ze mě to sluníčko sálá.. :)

Jak jistě víte (eh :DD) blíží se konec školního roku. Naše škola uzavírá známky v pátek 13. (JAK MONSTRÓZNÍ! :3) Takže odhadujete správně, celý tento týden píšeme 2-3 testy denně a z toho většina jsou čtvrtletky. "Super". :'DD Jelikož už se pomalu, ale jistě blížím ke konci základky, chci si udržet co nejlepší známky. :) Zatím to vypadá úplně luxusně a nadějně, tak si to teď nechci pokonit závěrečnými testy. :'DD To asi nikdo, co? Určitě se taky teď budete muset dost připravovat, takže vám moooc držím palce, a vy je držte mě, ať to všechno ve škole teď zvládneme a máme co nejlepší výsledky. :)
Myslím, že teď budu následující týden vypadat asi takto: :D (Vidíte? I Howleen se učí..)
-
-
A taky, jak už jsem zmiňovala, se blíží pátek 13. Ano, je to tenhle pátek. :D Ve čtvrtek, jak přijdu ze školy, zkusím přednastavit něco jako párty, ale nic velkolepého tentokrát neslibuju, protože v pátek ještě dopisujeme ty testy. :¨) Ale jak v pátek dorazím domů, pěkně to rozjedeme, co říkáte? Bude to i taková oslava, že se blíží prázdniny...
Přes týden možná budu přidávat, ale nic moc.. Radši se fakt budu učit a pak až si užívat. Souhlasíte? :)

Tak jo, asi budu končit. Tak se, lásky moje, snažte, ať se vám ve škole vše vydaří a na konci týdne se budeme společně radovat. :) Papa, mějte se monstrózně! ♥♥♥
S láskou jenom vaše Nikkííííííí

Moje nej postavy

18. května 2014 v 15:50 | ♥Nicole Monster♥
Tak jsem se rozhodla, že vám představím svá oblíbená "témata" a mé nejoblíbenejší postavy... :)
Samozřejmě nenapíšu všechno, protože toho miluju strašně moc. :D
Pokračování někdy příště...
-
MONSTER HIGH
Kdo by to typoval, že? :DDD
Né, já si fakt nemůžu vybrat jen jednu...
Takže do mých nej postav patří z těch základních:
Clawdeen Wolf, Frankie Stein, Draculaura, Howleen Wolf
a pak dále ulítávám na:
Catrine De Maw, Gigi Grant, Clawdii Wolf, Elissabat, Honey Swamp, Toralei Stripe...
e jich hodně, ale tyhle miluju asi nejvíce, no.. :)
-
EVER AFTER HIGH
Opět velice nečekané, že? :)
Tak všichni asi víte, že mám strašně ráda tyto everky:
Madeline Hatter, Apple White, Blondie Lockes.
Jsou prostě úžasné! :3
-
WITCH
Ano, tyhle holky mám ráda už opravdu dlouho.. Mezi moje favoritky samozřejmě patří
Cornelia Haelová (jak jinak :D) a Will Wandomová...
Máte je taky rádi?
-
WINX
Už hodně dlouho se o ně moc nezajímám, ale mám je ráda. :) jsou to prostě víly, no. :DD
Nejvíc mám asi ráda Bloom a Stellu. A pak ještě Floru. Jsou magické! :)
-
MY LITTLE PONY
Uznávám, že už jsem na ně velká, ale oni jsou tak sladcíííí :333 :D
Miluju Pinkie Pie, Applejack a Rarity Belle. Jsou nej! :D
-
BARBIE
Když pomineme, že miluju VŠECHNY Barbie filmy a díly seriálu Barbie live in the Dream House... :D
Z postav jsem si oblíbila samozřejmě Barbie (jde to jinak? :D), Raquelle a Teresu.
-
PRETTY LITTLE LIARS
Kdo mě zná, ví, že tenhe seriál miluju nade všechno! Prostě moje srdcovka! :3
A vybrat málo postav? To fakt nejde...
Nejvíc jsem si oblíbila Spencer, Alison a Emily. Ale samozřejmě ani na Ariu a Hannu nedám dopustit. A Toby!!! :3 Nejvíc sexy kluk z PLL. :D
-
TWILIGHT SAGA
Viděla jsem všechny díly a miluju to! :D A z postav samozřějmě nejvíce Jacoba. :3333 A pak Renesme.
-
VELKOLEPÉ STOLETÍ
Nevím, jestli to někdo sledujete, ale já to miluju! :3
Do mých oblíbených postav můžu zařadit: Mihrimah, Sah, Hatice, Hurrem a zbožňovala jsem i Helenu, ale ta už tam pěkně dlouho není...
-
THE LYING GAME
Opět dokonalý seriál! :D Doporučuju! Já jsem se do něj zamilovala docela rychle.
Z postav mám vážně ráda Emmu a Laurel Mercel. Podle mě jsou nejlepší! :)
-
Všechny filmy od Diney
Kdo by na nich neujížděl? Jsou nejepší! Z kreslených mám ráda Na Vlásku, Frozen, Malou mořskou vílu Ariel a spoustu dalších. Hrané jsou asi dokonalé fakt všechny. :D
-
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ, UŽ MUSÍM JÍT... :)
S láskou vaše Nikki


Rozsháhlý deníček, novinky, poděkování a info

6. května 2014 v 19:00 | ♥Nicole Monster♥

Tenhle článek jsem chtěla napsat už včera, ale nějak jsem to nestihla, tak píšu až teď... :)
Tentokrát to chci rozdělit do přehledných bodů, i když už teď můžu s jistotou říci, že budu skákat z tématu na téma. :DD Pokusím se být stručná, i když s tím mám strašný problém. :DD Nedekážu napsat nic krátkého! :D
-
JSEM ZPĚT
Takže jak jste si asi všimli, nebyla jsem tu. :'D A už jsem se vrátila. Překvapivě. :P
U Tety jsem si to užila. Až na to, že tam není signál. -_-
Tak mě tu zase máte no... Chyběla jsem vám? :''DDDD Já vím, že jo... Néé, dělám si srandu. :)
-
DĚKUJI, JSEM NADŠENÁ
Přestože jsem tu nebyla, naprosto božsky jste komentovali a to vám vydrželo! Jsem fakt ráda, že jste zase po delší době začali psát komenty. A docela povedené! :) I návštěvnost je v těchto dnech docela vysoká, což mě, samozřejmě, těší! Není pro blogerku lepší pocit, než že se líbí její články. No nemám pravdu? :) Takže vážně (znova) děkuju všem!!!
-
CENY Z DRUHÉ NAROZENINOVÉ OSLAVY
Ano, chystám udělat odměny za účast na narozeninové oslavně na mém blogu a diplomy za soutěže, ale fakt nestíhám. (Tomu se bude věnovat další bod deníku.) Nevím, kdy to bude, ale ono to zas tolik nespěchá, ne? :) Až to bude, určitě se to dozvíte! :DD Doufám, že to stihnu v nejbližší době...
-
NESTÍHÁM A JSEM VYČERPANÁ
Jo, o tom bych mohla psát pořád, co? :D No jo, škola není žádná prča a navíc mi vycházejí samé (jediné ze třídy) a to je tak božské, že to přece nemůžu jen tak zahodit, ne? :D Opravdu ty letošní známky chci vytáhnut a zanažit se. Kdybych to neudělala, byla bych pak sama na sebe naštvaná. Jo, chodím spát docela pozdě a jsem strašně unavená.. Dneska jsem se vůbec nemohla vykopat z postele (ne, že by to nebylo normální, ale dneska jsem fakt málem zůstala spát :'D). Myslím, že tenhle problém nemám sama. Všichni to moc dobře znáte, že jo? :DD Dneska byl ve škole příšernej den! Vrrrr! :D Kdybych zůstala v té posteli, udělala bych lépe. Ale holt to takhle chodí, jsou lepší dny a horší dny...
-
ROZEČTĚNÁ KNÍŽKA
U tety jsem rozečetla dokonalou knížku. Od nás už ji všichni četli a všichni říkali, jak je to boží, tak jsem si to nemohla nechat uniknout. Je to strašně napínavé, takže mě štve, když se k tomu nemůžu dostat. Takže až ji dočtu (a pak další dva díly :DD), budou zase nějké fotky a tak... Prostě se mi nechce lítat ven a fotit, když mám náladu ležet v posteli a číst si. :D PS: Taky milujete Hunger Games? :DD
-
VÁÁÁÁŽNĚ, VÁÁÁŽNĚ ZVĚDÁVÁ!
Tohle je asi největší novinka. :)) Víte, jak jsem někdy před půl rokem psala (nebo nepsala? :D) o tom, že mamka má jednu bohatou kamarádku, co mi slíbila nějaké MH? :) Chtěly jsme je objednat přes E-Bay (Hlavně Clawdeen Wolf Scary Tales a Holta Hyda), ale vůbec se nám z E-Baye neozvali, takže z toho sešlo... Teď je v cizině a napsala mi, že se omlouvá, že mi už tak dlouho něco slibuje a že mi tam něco sežene, až napíšu, které MH chci. Samozřejmě jsem uvažovala logicky, že jí napíšu ty, co jsou v ČR nesehnatelné, nebo hodně drahé. Takže vám sem dám seznam (i v tom pořadí), co jsem jí poslala. Jsem neskutečně zvědavá, jestli mi tedy něco přiveze! :)) Co typujete??
-
1. Clawdeen Wolf Scary Tales (Červená karkulka) - ano, tu si přeji už hooooooooodně dlouho. Byl by to můj velký splněný sen!!!
2. Purrsephone and Meowlody (Basic nebo Zombie Dance) - No jo, kočičí slečny mi chybí do sbírky. Toralei už chce svoje kamarádky!
3. Holt Hyde (basic nebo Swim Line) - Kdo by ho nechtěl? Opět by to byl můj splněný sen ho mít..
4. Headless Headmistress Bloodgood (Ředitelka Krváková s Noční Můrou) - V ČR je drahá a v Americe je v každém obchodě... Docela jsem sama sebe překvapila, nemám ji ani na wishlistě, ale ráda bych i měla.
Nechám se tedy překvapit! :)
Kdybyste si mohly napsat o jakékoliv monsterky (max. 4), jaké byste si napsali?
-
Tak pa, moje zlatíčka, prozatím to bude všechno... Jdu se koukat na svůj oblíbený seriál.. Napište koment, ať vím, co si myslíte... Baví vás tyhle články? Mám napsat další?
Vaše Nicole

Vysvědčení, aneb kousek deníku :)

31. ledna 2014 v 20:06 | ♥Nicole Monster♥
Ahoj monster-zlatíčka :)♥
Jakpak se máte? Asi jste všichni včera dostali vysvědčení, tak se pochlubte... Jak to dopadlo? :)
Já SUPER! :D Jsem tak šťastná, že jsem tu matiku nakonec vytáhla :) Mám samé jedničky a jenom dvě dvojky a mám 4. nejlepší vysvědčení ve třídě!♥ Takže luxus :33 Mám strašnou radost, protože mi hrozilo, že se zástupkyně naštve a dá mi 3, ale nedala (mám 2) a ještě mě pochválila a řekla, že jestli se budu takhle snažit pořád, že mi na konci roku dá 1 :))
Jupííí! :D
Zatím jsem si nic nekoupila, ale mám to v plánu, šetřím si na Honey... :DD No teda spíš čekám až bude v ČR :) A čím jste se odměnili vy? Ona je totiž táák sladká♥
Trošku jsem teď nestíhala, takže jsem si strašně užila, že dneska jsme měli pololetní prázdniny a ještě je přede mnou víkend. :D Jak já tohle miluju... Vůbec jsem neměla čas podívat se na True Harts Day (Ever After High) ani na nový díl Pretty Little Liars.. Snad to o víkendu doženu! :'DD
Teď se chci v nejbližší době zajet zase podívat do DollsLandu, už jsem tam docela dlouho nebyla a stýská se mi! -_- :D Co vy? Kdo by to tam nemiloval, že? :)♥
Moje monsterky jsou teď schované ve skříni, tak si je chci zítra vyndat :) Protože u nás bylo docela dost lidí a fakt nepotřebuju aby mi je očumovali. :D Protože když je vytáhnu, tak mi zaberou polovinu pokoje. :D Ty poličky co jsem na mě měla ve skříni, kde byly jakoby vystavené jsem zaplnila věcma, takže fakt nevím, kam je teď budu dávat. :D No nic, muím to nejěk vymyslet, pokud je celý rok nechci po celém pokoji :DD No, beztak je tam pořád mám, takže to asi nebude zas tak vadit.. :D
Včera jsme byly s mamkou v divadle a bylo to bezvaaa! :) Bylo to jedno z těch super-vtipných vystoupení, takže jsem se naštěstí nenudila. Nesnáším, když mě někdo vezme někam, kde se pak nudím. :'D A těším se na únor, protože
A kde máte monsterky celou dobu vy? :)
Doufám, že se máte skvěle a že máte i po vysvědčení atále dobrou náladu. :D A přeju těm, kteří nejsou spokojení aby si to opravili. Držím vám palce se vším, o co stojíte! Jste moje zlatíčka♥♥ Opravdu vás mám moc ráda, protože bez vás by to tu asi vůbec nemohlo být.. ♥ Jste úplně zlatí! Podle mě maí Monster High ty nejlepší fanoušky :) Co myslíte?
Děkuju vám, za to že tu jste... :)
S láskou Nikkí♥♥

PS: Baví vás články tohoto typu? Můj deník? :D ♥ Vím, že ho moc nepíšu, tak se chci jenom zeptat. A prosím, promiňte mi chyby, psala jsem to docela v rychlosti a už se mi to nechce znova číst.. :D Zatím pa♥

I'm just... Happy! :3

20. ledna 2014 v 17:05 | ♥Nicole Monster♥
Hey lidi (nebo monstra?):3

Já jsem fakt šťastná! :D Rozhodla jsem se vás informovat v krátkém deníčku o mé náladě. :D
Podařilo se mi získat z matiky za 2 na vysvědčení! :D Yeeeeees! Jinak asi budou samý, což je na 2. stupeň fakt docela dobrý. Hlavně budu asi jediná v naší třídě. :D :D Já jsem se bála, protože nás matiku učí zástupkyně a rozhodla se mě absolutně potopit, ale já jsem se nedala! :D
Taky mám napnuté myšlenky z Pretty Little Liars - šíleně mě to začalo bavit! Už jsem v polovině 3. série a nemůžu se od toho odtrhnout :DD Sledujte to taky? :) Je to neeej! (Hned po Monster High)
Pak jsem zjistila, že jsem si na Vánocích nahrabala docela dot peněz takže si můžu koupit spoustu věcí - a to včetně Honey a panenek, které chci! Yeaaah :D Já jsem prostě boží! xD Né, prominte, to jsem se musela jenom pochválit...
Konečně už máme napsané všechny pololetní testy! Ze všech mám 1 a 2, takže jsem na tom absolutně krutopřísně úžasně :DD Jsem fakt ráda že už je to za náma, ale stejně hned zítra začínáme psát testy za 2. pololetí, takže žádná pauza nebude. :D Ale těším se na jarňáky! :) Budeme je mít v únoru a já je budu mít o týden delší, protože odjíždím pryč se svým bratránkem. Já ho miluju! :D A už jsem ho nakazila i Monste High. Je mu 6, ale MH má rád a už má doma svojí Cleo. (Ode mě! :DD)
Mám dobrou náladu, i když jsme ve škole na "volbě povolání" hráli úplně debilní hru (pardon za to slovo, ale to fakt jinak nazvat nejde!) a já se ztrapnila jak mohla. :D No nic, vím, že i když se to stalo Frankie, tak se držela a dělala jako že nic a nic si z toho pak nedělala. Frankie, jsi můj vzor! :DD
Konečně jsem si ujasnila, jaké EAH Chci. Chci Blondie basic, Maddie basic a Apple Getting Fairest! :D
Tak zatím pa, musím jít udělat úkol na zítřek do slohu (jupí, jak já miluju sloh! xD) a pak ještě nějaký blbosti. Pak se půjdu koukat na PLL a musím přetáhnout nějaké fotky z foťáku do PC. Snad se někdy dokopu dát vám je na blog. :D
Miluju vás!!!!!! :3


Hodně novinek u adminky :DD

13. července 2013 v 15:34 | ♥Nicole Monster♥
Ahoj :DD

Fakt se u mě nastřádalo tolik novinek, že už se musím podělit :DD
Radši to očísluju jinak se v tom nevyznáte :DD A pokud se chcete k něčemu vyjádřit, pište prosím číslo sdělení :DD

1) Teď během 5 dnů budu mít narozeniny!!! :) Jupí!
2) Dostala jsem kufřík s Monster High a je úžasný! :)
3) Koupila jsem si knížečku "Buď sama sebou, buď originální, buď monstrózní - Clawdeen Wolf" a je skvělá! :)
4) Naživo jsem viděla Music festival všechny tři a 13 Wishes lalu, Frankie a Claw. A strašně jsem se zamilovala do Claw Music festival. Je dokonalá!!
5) Zas jsem byla v dolls landu a mám nové fotky, chcete? :D
6) Už vím jistě, že v listopadu dostanu EAH Briar, Apple a Raven a možná i Madeline! :D Jupíííí!

7) Teď jsem dostala bezvadnou nabídku že si můžu přes Ebay objednat jakoukoliv MH nebo 2!!!! A bylo to rozhodování strašný! mají tam všechny Monsterky co kdy byly jsou a dokonce i ty co teprve budou :DD Fakt od basic až po GNO, music festival a 13 Wishes. Mají tam všechny! Fakt jsem netušila, jestli si objednat nějakou basic (Holta :DD) nebo 13 Wishes Gigi nebo Twylu, nebo Catrine a Jinu Scaris. Všechny je straaaašně moc chci.. Ale Catrine a Jina tu budou a dostanu je. A tak jsem se vzdala Holta :( a zřejmě dostanu Gigi a Twylu! :))) Joooooooo!! Strašně se těším! :D
Jakou by jste si objednali vy, kdyby to mohla být jakákoliv MH?

8) Víte jak jsem psala že teď k narozeninám dostanu nějakou Frankie, co mi kamarádka přivezla z Ameriky a neví jaká je to edice? Takže mi řekla, že je možný, že má vyčesaný vlasy a to je možnost, že je to buď Scary Tales (WOOOW! Tu bych si tak přála!) nebo Ghouls Rule, kterou ani tak moc nechci :DD Ale jsem domluvená, že kdyby to byla Ghouls Rule, vyměním ji za 13 Wishes. Dobrý ne? :D A ještě je tu třetí možnost, že to bude Picture Day Frankie nebo nějaká úplně jiná a fakticky netuším která :D Necháme se překvapit jo? :D

9) Udělala jsem si MEGA pořádek ve fotkách a vybrala ty úúúplně nejlepší které sem budu přidávat :DD Těšíte se? Některý jsou fakticky perly! :D
10) Nafotila jsem fotostory Cleo a Deuce :D Někdy ho sem dám :D
11) Proč mi nikdo neřekl, že na Facebooku jsou tak úžasný soutěže Monster High pořádané mattelem CZ? :D To mě včera fakt dostalo, proč je ve finále moje nej kamarádka která se ani tak o MH nezajímá, jako já? :DD No jo, tak to bývá :DD

Když se ještě něco namátne, napíšu vám :D
PS: baví vás tyhle články? :D
Vaše Nicole.

Napíšu Apple White a co z toho? :D

8. července 2013 v 10:43 | ♥Nicole Monster♥
Ať se trošku pobavíte :D
Na flickr jsem hledala fotky Apple White a víte, co mi vyjelo?
Iphone od značky Apple v bílé barvě (=White) takže Apple White jakože Iphone od Applu :D
Jsem se zasmála :DD

Trošku rozdíl, ne?


photo

Apple White and her beautiful eyes!


photo


Apple iPhone 5 64GB White Model


Fakt jsem se pobavila :D

Mám vás ráda!!! :)

29. června 2013 v 14:59 | ♥Nicole Monster♥
Já vím, že tohle píšu na konec skoro každýho napsanýho článku, ale chtěla jsem tomu vyhradit ještě jeden zvlášť!
Vážně jsem stršně ráda že jsem chodíte, že vím, že píšu pro vás!
Jsem taky strašně ráda že se vám Monster High a také EAH líbí. Jsou přece nejlepší!
Těší mě že můžu být vašim zdrojem informací!
Pokud máte pro mě nějaký tip co sem přidat, nějakou radu, napište.
Pokud máte jakoukoliv otázku ohledně monster high nebo ever after high, napište!
Děkuji vám za každý hlas v anketě, děkuju vám za každý komentář!
Děkuju vám za to že sem chodíte a že už mě trošku znáte! :)
Bez vás by to tu nebylo! :)
Takže pokud se vám můj blog opravdu líbí, můžete ztisknout Ctrl + D :)

Mám vás moc ráda a děkuji vám!


Teď jdu ven :D

27. června 2013 v 15:54 | ♥Nicole Monster♥
Dneska jsem přidávala fakt hodně, takže jdu ven, do obchoďáku a zároveň se mrknu, jestli tam nemají ten novej MH speciál. A taky musím koupit nějaké kytky učitelkám - zítra na vysvědčení. Super. :DD Mějte se voltážově a projeďte si články co jsem dneska přidala :DD Furt jsem úplně hotová z EAH panenek, určitě zatím chci Briar a Apple ale i Raven!! :) A budu chtít i Madeline. :) Nebudu tak blbá jako u MH, že si nechám všechny basic utéct a pak je zase shánět jak magor až nikde nebudou. :D To fakticky ne. Chtěla bych všechny basic koupit levně a v pohodě a pak se budu jen smát až po roce všichni budou shánět basic, které už nebudou. :D Bože já se těším na říjen až se začnou prodávat! :D Tak já už fakt jdu.. papa :)

Jakou Frankie?

25. června 2013 v 18:19 | ♥Nicole Monster♥
Já jsem psala že ke dni dětí dostanu novou Frankie a nevím jakou :D
Tk vám to říkám teď - pořád nevím. :D
V červenci mám narozeniny a mamka řekla, že všechny dárky dostanu až k narozkám,
takže jsem tu Frankie ještě nedostala. :DD

Pozastavení OD 2. června :D AŽ OD 2. 6! :DD

22. května 2013 v 16:43 | ♥Nicole Monster♥
Je toho opravdu hodně nového :) :D
Monsterek mám 26, nic se nezměnilo. :D Teda v počtu :)

Největší novinka je ta, že se na poslední chvíli 13 dní před odletem rozhodlo, že pojedu na ozdravný pobyt do Řecka! :)
A podržte se, NA CELÝ ČERVEN, místo školy. :) I když už jsem na 2. stupni, vychází mi SNAD samé jedničky :D Vážně netuším jak jsem to udělala.. Odlétám 3. června ráno. A dneska když jsem řekla ve škole že za 12 dní odlétám na celý červen pryč, málem učitelky kleplo. :D

Zadaly mi milon věcí co musím dodělat než odletím. To jenom dějepis musí být 30 stránek v pracovním sešitě do 8 dnů (bez víkendů je to psoledních 8 dní školy) :) Takže jako vůbec nestíhám.. A ještě musíme s mamkou k doktorce aby mi to potvrdila.. Takže se omlouvám, ale teď prostě nemůžu moc přidávat..

♥ Než odletím moc bych chtěla stihnout ♥:

- 2. kolo grafické soutěže
- přidat ještě nějaké novinky
- odpovědět na všechny vaše otázky
- PŘEDNASTAVIT ČLÁNKY NA CELÝ ČERVEN (COŽ BDE ASI TROŠKU TĚŽŠÍ) :D

Vážně se pokusím, ale nečekejte žádné zázraky :DDD Ještě musím sbalit kuft, což mi bude trvat dlouho :D
Já se znám :DDD To zas bude, 10000000x zabalit a zase vybalit protože se to tam nevejde :D
Já vždycky balím asi 4 dny a mezitím milionkrát vyměním celý obsah toho kufru. :DD
Takže jste asi pochopili, že to prostě nepůjde abych ještě vysedávala na blogu :DDD
Na to prostě nemám čas i když Monster High Miluju! :DDD
Něco přidám a možná poprosím káošku aby sem něco přidala.. Ale nevim, spíš asi ne.

♥♥♥♥ -_- Takže -_- ♥♥♥♥

♥♥ MOC SE OMLOUVÁM, ALE Z DŮVODU NEPŘÍTOMNOSTI (BUDU V ŘECKU BEZ INTERNETU) VÁM UŽ DOPŘEDU OHLAŠUJI ŽE 2. - 26. 6. 2013 BUDE POZASTAVENÍ NA TOMTO BLOGU. PROSÍM OMLUVTE MĚ ZE VŠECH KONTROL AFFS, SOUTĚŽÍ A NEBUDU OBÍHAT ANI ODPOVÍDAT NA OTÁZKY. VŠECHNY ČLÁNKY CO TU BUDOU BUDOU PŘEDNASTAVENÉ. DĚKUJU VÁM MOC! :) ♥♥

Moc vám děkuji a doufám že vše klapne a odletím.. :) :DD
Mám vás moc ráda :)

Já mám už úplnou cestovní a balící horečku! :DD Snad tu nic nezapomenu :DD
Toho se vždycky bojím nejvíc :DD Ale letos to bude super, já to prostě vim :D :) :3*
Moc se těším!

Vaše Nicole :) ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

No tak to dopadlo... :D

5. května 2013 v 14:59 | ♥Nicole Monster♥
Dnes musím odeslat do soutěže k Lagooně Blue fotku monsterky (nebo více monsterek) při něaké činnosti. A jelikož tu máme dneska absolutně mizerné světlo, je zataženo a ještě všude mraky..
Takže z chvilky, co mi obvykle zabere focení do soutěže byla rázem hodina a půl a 400 fotek a netuším, jestli je nějaká z nich použitělná. :D Takže se na to jdu mrknout a držte mi palce. :DD
Nicole :))

Hrabání ve starých věcech..

28. dubna 2013 v 18:18 | ♥Nicole Monster♥
Ahojky :))

Hele mám pár novinek, tak proč se nepodělit :P
Moje mamka půjde zejtra večer hlídat jednu malou princezničku :DD Takže chtěla abych jí dala nějaký panenky na hraní.. Jelikož je tý malý asi 3,5 roku, na Monster High to není a stejně bych jí je nepůjčila. :DD Takže jsem úplně od stropu z úložnýho prostoru vytáhla ten obrovský proutěný košík plný mých vzpomínek když jsem byla malá :) Když jsem ho otevřela, narazila jsem na úžasný věci :DD
Když jsem byla malá, byla jsem blázen do sbírání panenek.. Mořské panny, Barbie, víly, princezny, mám dokonce i panenku Miley Cyrus :DD No prostě tam bylo asi 367 (dobře, spočítala jsem to.. :D Plus mínus přesně) všemožných panenek... :)
No teda hlavně Barbie, na ty jsem byla od malinka vysazená, na ta pravý od matella :D
Sbírání panenek mi vydrželo, ale jen jsem přesídlila na Monster High a to mě jen tak nepustí...
Ale co jsem objevila naprosto kouzelnnýho.. Přímo čarovnýho? :D
Jednu dobu asi před pár lety, když byly witch zrovna nejpopulárnější a byla ta první série, strašně jsem prosila mamku aby mi je koupila... :) Byly krásné.. Je to jako dneska co jsem tam v tom obchodě hopsala a prosila ji, ať mi je koupí.. Alespoň Corneliu a Will! :D Ty jsem měla vždycky nejradši.. :) Cornelia.. Asi 7 let jsem měla tuhle přezdívku.. :D Všechny jsem nutila by mi říkali Corny.. Můj první mail je založený jako cornelia.. :D Prostě Cornelia byla všude a to jméno i ji mám pořád strašně ráda... No vraťme se do toho obchodu...
"Mami... Já budu hodná a už nic nebudu chtíííít!!"
"No tak kterou bys chtěla nejvíc?"
*Tady určitě netušíte kterou !! :DDD*
"Corneliu, ale Will bych chtěla taky strašně moc!! :3"
"Jen jednu!!"
"Mami, ale jich je 5 a ještě Elyon!"
Mamku málem šlehlo, ale věděla jak je miluju, tak mi tehdy Corneliu Koupila... :) Přišly jsme domů a já jí nadšeně vybalila.. :) Boží! A když jsem se šla okoupat, jak jsem vylezla, uprostřed pokoje jsem měla dvě krabice! Běžela jsem tam a byla to Will a Irma!!! Byla jsem tak nadšená!! :) Irmu má nejradši mamka.. :D
To léto jsem k narozeninám dostala od tety Hay Lin a od mamky Taranne..
Sice Elyon dodnes nemám, ale strašně bych jí chtěla! :*
Jo, říkáte si proč tady na blogu o Monster High, legendární novince píšu o Witch? Protože jsou to moje zlatíčka a mám je strašně ráda..
Právě dneska jak jsem se hrabala v tom košíku, našla jsem je.. Rozcuchané, nahé, zapomenuté.. Chudinky.. Vytáhla jsem si je a nastoupila další zábava - prohledat oblečení.. Což bylo ještě horší, jelikož too mám asi 4 obří krabice! Bořže tam toho bylo.. Už jsem pomalu zapoměla co měly na sobě původně, takže jsem si na googlu našla jejich fotky a posle toho vyhrabala to oblečení... Jsem dobrá! Nestratila jsem skoro nic!!!!!!!
Mám všechno oblečení na všechny, už musím najít jen boty a to v další maxi krabici pod názvem "doplňky" :DDD To bude trvat sakra dlouho.... Ale jediný co jsem nenašla je oblečení na mojí druhou Will.. Ano, mám dvě, skoro stejné. Jednu jsem dostala asi rok potom, protože Will byla nejvíc ohraná, takže měla rozcuchané vlasy a já jí strašně chtěla ještě jednu.. :D Takže netuším kde je na ní oblečení.. A tílko od Corny - co jsem teď zjistila jsem omylem vrátila do toho obřího košíku, takže to musím zas vytáhnout... :D

Bože.. :DD No ale tak jsem se rozhodla, že ty moje čarodějky (je jich 6, i když by jich mělo být 5.. :DD To je proto že mám ty 2 Will..) dám dopořádku, obleču jim původní oblečení, učešu je (to bude chtít někoho profesionálního :DDD) a nafotím je.. Mohla bych je přidat k mé sírce Monster High :))

Tak mě napadlo.. Když většina těch, co mají rádi MH, mají rádi i Witch, líbilo by se vám, kdybych sem dala fotky celé mojí sbírky witch? Nebo kdybych witchám věnovala jenu rubriku? :)) Podělte se o názor! :D Bylo by to fajn, ne?? Já je mám furt ráda.. Tak co??
Jinak ještě nějaká novinka, že jsem se dostala na hodně prestižní gymnázium a nevím, jestli tam jít nebo ne.. Lidi u nás ve škole mám ráda, i když jsou to magoři, cvoci atd.. Ale tak nevím no..
Spíš mě teď zajímají ty witch :D

Takže papa a kdo to dočet, tak koment ohledně witch. Mám přidat fotky? :D A Kterou máte nejradši??? :)

Ten je krááásnej***

14. března 2013 v 16:36 | **Nicolette Monster**
Taky milujete plyšáky??? Já strašně moc..
Mám jich doma fakt tuny, sbírám je od narození..
Hlavně ty heboučký s velkýma očima!! :) Jsou takový ňuňaví!! :)
A co vy??
Já jsem si vyhlídla takové sweet wolfa :D Moc bych ho chtěla!!!
No koukněte.. Není sladký?Z téhle série lyšáků už mám tučňáčka, úplně stejného jako má Megan Nicole! :)

Mějte se krásně!! :)

Love forever

3. března 2013 v 19:05 | Nicolette Monster
Jo láska ta s náma dokáže zamávat lidi..
Musíte jí jít vztříc, opečovávat ji, zachraňovat ji, obnovovat ji,
obětovat pro ni mnoho věcí, snít o ní, vyznávat jí, připomínat ji,
milovat ji, získávat ji víc a víc, chránit ji, a když to nezabere, rozloučit se s ní.

By mě, vlastní výroba, nekopčit prosím. :) Láska je zázrak..
Občas se spojí jiskry a oheň.. jako tady: :)

Sv. Valentýn

13. února 2013 v 15:06 | Nicolette Monster
Svátek lásky.. Svátek zamilovaných!
Miluju tenhle svátek..
Je magický a kouzelný... A ještě má Draculaura svátek!! :) I narozeniny..

Ahojky monstra :)! Já jsem úplně šťastná!! :)

2. prosince 2012 v 21:24 | Nicolette Monster
Ahojky!!!
Jsem fakticky moc šťastná. :) A mám více důvodů:
1) Už je prosinec
2) Blíží se Vánoce
3) K Vánocům dostanu Robeccu Steam
4) A taky dostanu Venus McFlytrap
5) Brzy dostanu Howleen Wolf Dance Class, když si jí ohlídám! :)
6) TEĎ JSEM ZJISTILA, ŽE KDYŽ DO SEZNAM.CZ NAKLIKÁTE: monster high news JSEM TŘETÍ!!!!!! :) JUPÍÍ!
7) Mám strašně dobrou náladu
8) Konečně jsem si našla čas na přečtení 1. dílu Monster High, i když ho mám od té doby, co se objevil v knihkupectví
9) Teď čtu druhej díl Monster High a už jsem skoro na konci! Boží knížka..
10) Už mám doma 3. díl Monster High knížky a chystám se jí do úterý přečíst
11) Jsem plná očekávání, kdy vyjde 4. díl Monster High knížky
12) Těším se na další číslo Monster High časáku!
13) Do konce roku bude první vydání Monster-novinek pro náš MH Fan club!
14) Moje kočka se spřátelila s Toralei, pořád jí očichává
15) Už mám 14 monsterek
16) Plus ty dvě co dostanu k Vánocům = 16 monsterek.
(Vidíte jak mi to vyšlo? :) Já jsem to neplánovala a můj 16. důvod k radosti je ten, že mám 16 monstrek.) :)
17) Plus ta nevybalená Cleo, kterou vyměním za Howleen = 17 monsterek
(zase to vyšlo :D)
18) Prostě jsem fakt ráda, že Monster High existují
19) Mám strašně moc nových nápadů, které se mi budou hodit!
Mě dneska fakt nic nemůže zkazit náladu :D
A tady další důvody mimo Monster High:
20) Viděla jsem Rozbřesk 2. část! Doporučuju! :)
21) Dostanu 1. CD One Direction
22) Dostanu 2. CD One Direction
23) Moje kočka mě pořád olizuje a vrní jak pominutá :)
24) Mamka šla nakoupit místo mě.
25) Změnila jsem postoj úplně ke všemu, teoreticky se ze mě stala tajemná osoba :) Já jsem táák ráda..
26) Všechny problémy mám momentálně vyřešený = žádné už nemám (zatím) :D
27) Viděla jsem jeden díl Bratzillatz
Hele, mě už se nechce psát.. :) Kdybych měla vypsat všechno, nemohla bych se jít vyspat. :))
Je toho strašně moc! :) Ale to je dobře. Né? :)
A poslední.. :) Včera jsem se koukala na nejlepší film Monster High - Ghouls Rule v češtině. :) Stáhla jsem si to a už to mám i na DVD. Je to super film. A cleo tam perlí. Dost mě překvapila Rochelle - ona je dost drsná! :D A Frankie je úplný zlatíčko.. Lagoona pohodářka a Clawdeen dokáže zavrčet.. Draculaura no comment.
Prostě úplně dokonalej film!! A Nejlepší je v něm Robecca - já už se na ní na ty Vánoce táák těším! :)
Už víte, že ráno v sobotu na Prima Family dávají vždy 4 díly Mh? :))
OK. Tak pp, mějte se krásně a napište mi do komentářů, jakou monsterku ´dostanete k Vánocům, pokud nějakou chcete, a co vám udělalo nej. náladu za poslední dny. :) Pá, mějte se voltážově,
Nicolette Monster odchází. :) (Zkouknout nějakej díl Monster High...)
 
 

Reklama