DollsLand Praha

Oficiální křest nového DVD Monster High Kamera, Lebka, Jedem v Galerii DollsLand

19. března 2014 v 17:19 | ♥Nicole Monster♥

Jupí! Konečně je to tady! Oficiální křest nového DVD Monster High Kamera, Lebka, Jedem v Galerii DollsLand!

-
Vychází další monstrózně jedinečné DVD Monster High Kamera, Lebka, Jedem! (Frights, Camera, Action!) U příležitosti této voltážově významné události se v sobotu 22.3.2014 uskuteční jeho oficiální křest a autogramiádu v Galerii DollsLand.
Já tam určitě budu a strašně moc se těším! Takže... Uvidíme se tam? :)
Čti dále... :)
-
-
Program akce:
 • Křest nového DVD Monster High Kamera, Lebka, Jedem! (následovat bude autogramiáda s živými Monster High)
 • Zábavné hry, kvízy a soutěže Monster High
 • Fotografování s živými Monster High
 • Celý den promítání příběhů Monster High a ukázek z nového DVD
 • Celý víkend speciální sleva 15% na nové DVD Monster High a na všechny panenky Monster High
 • Soutěž o panenku Monster High Clawdia Wolf Kamera, Lebka, Jedem! (FCA) a nové DVD Monster High.
SPECIÁLNÍ AKCE:
 • Přijďte na akci v kostýmu Monster High a můžete vyhrát nové DVD!
  (vyhlášení proběhne v pondělí 24.3.na Facebook stránce Galerie Dollsland)
 • Prvních 50 registrovaných účastníků křstu získá 1x volnou vstupenku va veletrh FOR KIDS (3. až 6.4.2014, PVA Letňany Praha - cena vstupenky 150 Kč)

Kde se akce uskuteční:
Galerie DollsLand, Rytířská 410/6, Praha 1
(cca 5 min. od stanice metra Můstek)
(http://www.dollsland.eu/cz/kudy-k-nam/)
-
Kdy se akce uskuteční:
sobota 22.3.2014 v 11:00 a v 14:00
-
1. slavnostní křest v 11:00
2. slavnostní křest v 14:00
-
(Z důvodu limitované kapacity a velkého zájmu proběhne slavnostní křest ve dvou termínech, aby se ho mohlo zúčastnit co nejvíce fanoušků Monster High. Program a soutěže budou probíhat po celý den)
-
Vstupné na akci:
na akci se hradí standardní vstupné jako na běžnou výstavu panenek a autíček
(dětské 60 Kč, dospělé 150 Kč, rodinná 2+2 300 Kč).

Dejte o křstu nového DVD Monster High vědět i svým kamarádkám, přátelům a známým a přijďte na akci společně!!! Těšíme se na vás :-)
-
Zdroj textu a obrázku: http://www.dollsland.eu/cz/novinky/
-
Podle mě to bude absolutně monstrózní akce!

CELÝ EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S MAJITELI GALERIE DOLLSLAND!

7. října 2013 v 15:48 | ♥Nicole Monster♥

♥Rozhovor s majiteli Galerie DollsLand♥

Zpracovala: Nicole Monster♥♥♥

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!! Pokud někdo zkopíruje beze zdroje, nahlašuji.

Galerie DollsLand je unikátní výstava panenek Monster High a Barbie i s doplňky a to nejen pro děti. V několika sálech historického domu ze 16. století najdete přes 1200 panenek Barbie a všechny panenky Monster High, co byly dosud vyrobené. Tuto úžasnou galerii vlastní dva spolumajitelé (pana Milana a paní Kateřinu). Dne 14.8.2013 v galerii proběhla tisková konference (od 10:00 hodin) a následná akce s programem Monster High, který trval až do šesti večera. Součástí byl křest nové MH knížky "Ghůlmošky navždy" a odhalení nové panenky Webarelly ze SDCC 2013. Když se celá akce chýlila ke konci a davy lidí už odcházely, spolumajitelé DollsLandu si na mě udělali čas a já jim položila pár otázek.

Celý rozhovor se nevešel do jednoho článku, takže má 3 části:

Doporučuji začít 1. částí! :-) ♥

1. část ZDE :-)

2. část ZDE :-)

3. část ZDE :-)


Budu ráda za každý váš hezký komentář :-) ♥

S láskou vaše Nicole Monster♥♥♥

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S MAJITELI GALERIE DOLLSLAND! - 3. ČÁST

7. října 2013 v 15:09 | ♥Nicole Monster♥

3. část rozhovoru!

Pokud jste nečetli 1. a 2. část, hned to musíte napravit! :-)

1. část ZDE

2. část ZDE


A pokračujeme v rozhovoru...
----------------------------------------------------------------

Jaká panenka v DollsLandu je úplně nejstarší?

Paní Kateřina: Ta, kterou teď aktuálně v Galerii máme, je z roku 1977. Pochází z edice Dolls of the world a představuje Rusko.

Pan Milan: Já jen doplním, že tady ještě máme věrnou reprodukci originálu zcela první panenky Barbie vyrobené v roce 1959.

Který ze svých exponátů považujete za nejinteresantnější?

Paní Kateřina: Hodně se mi líbí panenka Dracula z dílny designera Boba Mackieho (vyšla v nákladu asi 3200 kusů pro celý svět). Tento módní návrhář navrhuje šaty pro americké hvězdy jako např. Tina Turner, Cher nebo Whitney Houston. Jeho panenky jsou hodně výrazné, nádherné, extravagantní.

Pan Milan: Mým favoritem je kapitán - pirát Jack Sparrow. Ten se velice povedl. A další úžasná panenka, která je věrnou kopií živého originálu - herečky Halle Berry, je Barbie z edice Bond girl. Když jsme dělali reklamní fotografie, byli jsme při zvětšeninách jejího obličeje sami překvapeni. Je téměř k nepoznání, že je to panenka!

Tipnete si, kolik je edic MH nebo se dáte podat?

Pan Milan: Vím, že jich je hodně, mohl bych chvíli počítat, ale nechám se podat. Zatím máme a dále stoprocentně budeme mít všechny (to Vás mohu ubezpečit), takže teď spíše řeším otázku, kde je v Galerii vystavíme, kam je všechny dáme. Upřímně, to je jediné, co mě občas děsí. :-) Jen těch charakterů MH je už přes sto, možná sto deset.
Paní Kateřina: Také nebudu tipovat. To poví odborník na MH. :-)

Já: V tuto chvíli je na světě 28 edic MH. :-)

Pan Milan: :-) Jste nejen odbornice, ale i bystrá, takže jste určitě také zpozorovala, které panenky nám v tuto chvíli v Galerii ještě chybí, přestože už jsou vyrobené. Jsou dvě. My už je sice máme, ale zatím v Americe. Dorazí každou chvíli… :-)

Já: Vím! Je to Catty Noir a ředitelka Krváková i se svým koněm jménem Noční Můra. (Dodatek: v tuto chvíli už jsou obě tyto panenky vystavené!)

Pan Milan: Výborně! :-)

Já: A budou tyto panenky jen v jednom exempláři na výstavu nebo jich přijde více a budou tím pádem i na prodej?
Pan Milan: Jak které. My se, samozřejmě, snažíme, aby ty panenky byly co nejdostupnější, ale je fakt, že některé už vycházejí enormně draho.

Bude u vás k dostání i Holt Hyde z edice Swim Line?

Pan Milan: Ano, toho také budeme mít.

Chystá Galerie DollsLand nějaké nové akce?

Oba: …bouřlivý smích… :-)

Paní Kateřina: No, zrovna při dnešku nám tato otázka připadá dost vtipná, protože po každé akci vždycky zvažujeme, jestli nějaké další budou, ale věřte, že určitě budou. :-)

Tvůrci, kteří vymysleli MH, nyní přišli s novinkou Ever After High, což je střední škola pohádkových bytostí. Myslíte si, že tyto bytosti mají šanci dosáhnout stejného úspěchu jako MH nebo je dokonce předčít? A plánujete připojit je ke své sbírce?

Pan Milan: Tomu, abychom je připojili k naší sbírce, nic moc nebrání. Zvážíme to, ničeho nového se nezříkáme. Co se ale týká možného dosažení jejich úspěchu, myslím si, že některé fenomény se opakovat prostě nedají. Ani s menšími úpravami kopírovat. To, co se stává celosvětovým hitem, se většinou nedá stvořit uměle. Panenky MH rostou z docela poctivých základů. Na všechny to silně působí, takže vyvolaly úplnou mánii a jejich popularita se rozprostírá dál. Kdežto Ever After High jsou asi postavené na tom, že si někdo řekl: Ano, teď to spustím a dosáhnu stejně obrovského úspěchu jako předtím MH… Což se může do jisté míry míjet účinkem. Nevznikly zřejmě tak spontánně a překvapivě, jako se to povedlo u MH. Takový mám z toho pocit.

Paní Kateřina: Víte, mně to trošku začíná připomínat americké seriály, které taky vždycky vyletěly nahoru jako velké hvězdy a pak se to různě natahovalo, protahovalo, jenom proto, aby to nějak žilo, ale toho prvního úspěchu už stejně nedosáhly.

Pan Milan: Asi se bude čekat, jestli se Monsterky časem "nepřejí", jako třeba některé počítačové značky, co se dostaly do stavu, kdy už je jich prostě moc. MH mohou mít v podstatě stejný osud. Ale také nemusí! :-) Novinky vždycky byly, jsou a budou, ovšem je fakt, že co je opravdu super, to si zájem veřejnosti umí udržet. A když vezmeme v potaz, jak obrovskou masu lidí dokázaly MH oslovit, řekl bych, že se budou vesele vyvíjet dál. Pro jejich výrobce zatím určitě rentabilní jsou! Uvidíme, necháme se překvapit. :-)

Co byste rádi sdělili závěrem?

Paní Kateřina: Děkujeme za přízeň a těšíme se na návštěvu!! :-)

Pan Milan: Strašně moc si vážíme toho zájmu, jsme rádi, že nás navštěvuje tolik lidí. Snažíme se Galerii provozovat tak, aby se všem maximálně líbila, a velice oceňujeme zpětnou vazbu. Je pro nás důležité a motivující, když nám lidé řeknou, co se jim u nás líbilo, a co ne, co by se jim ještě líbilo, co by chtěli v Galerii nového… S radostí budeme přicházet s novými věcmi, aby to návštěvníkům připadalo stále zajímavé, aby se u nás cítili pěkně, a pořád měli co objevovat a obdivovat. Prostě se budeme snažit, aby byl DollsLand čím dál tím lepší, a zůstane-li i nadále takový zájem, tak i mnohonásobně větší. :-)

To určitě bude muset být! :-) Na internetu se každý měsíc objeví několik nových Monsterek, rozrůstají se bleskovou rychlostí...

Pan Milan: A navíc je k nim, samozřejmě, i spousta doplňků, nábytku… Všechno to máme, ale zatím se to do Galerie nevešlo. Nyní plánujeme, jak to do expozice postupně přidávat. Brzy trochu oživíme místnost s MH, vyšperkujeme ji, aby zase vypadala o poznání líp. :-) K tomu opět vítáme již zmiňovanou zpětnou vazbu od fanoušků, kde všude by třeba naši MH výstavu chtěli, jestli by si ji přáli vidět i na Moravě nebo někde jinde v Čechách atp. Možná nebudeme jenom v Praze. Uvidíme… :-) Zatím jsme šťastní, že lidé mají v nás důvěru a jsou ochotní přijet se k nám podívat třeba i z větší dálky. Děkujeme moc, všechny srdečně zveme a těšíme se na návštěvu!!

Já vám oběma také velice děkuji za příjemný rozhovor. A přeji mnoho nových úspěchů a radosti!

------------------------------------------------
(Pozn.: Do rozhovoru jsem zařadila i některé otázky od fanoušků z mého blogu. Tímto jim také děkuji za jejich příspěvky, podporu a zájem!)

Zpracovala: Nicole Monster


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!! Pokud někdo zkopíruje beze zdroje, nahlašuji.

Budu ráda za každý váš hezký komentář :-)

KONEC :-) Aneb Happy End! :3

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S MAJITELI GALERIE DOLLSLAND! - 2. ČÁST

7. října 2013 v 14:47 | ♥Nicole Monster♥


2. část rozhovoru


Takže se dostáváme k druhé části. (Do té první se to všechno nevešlo! :-)
POKUD JSTE NEČETLI 1. ČÁST, HNED TO MUSÍTE NAPRAVIT! :-)

ZDE ODKAZ NA 1. ČÁST!!!

OPĚT UPOZORŇUJI - ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!

----------------------------------------


Nyní se dostáváme k otázkám typu "co kdyby". :-) Kdyby všechny Monsterky ožily, se kterou byste se rádi osobně blíže poznali?

Pan Milan: Zůstávám u Clawdeen a Frankie. :-)
Paní Kateřina: To já bych se ráda poznala s Ghoulií, ta je taková chytrá… :-)

Která Monsterka by, podle vás, obstála v našem reálném světě nejlíp, a která možná vůbec ne?

Paní Kateřina: To je těžké vyspecifikovat, myslím, že by dokázaly přežít všechny. Každá jinak vtipně, jsou originální. :-)

Kdybyste se mohli magickou cestou na 1 den přemístit do světa MH. Na které místo by to bylo a šli byste?

Pan Milan: To je dobrá otázka! :-) Já bych klidně ten přesun mezi Monsterky absolvoval a pokud možno, tak rovnou do příběhu Útěk z pobřeží lebek.

Paní Kateřina: Jo, to by bylo zajímavé, takže tam bychom šli oba dva. :-)

MH v životní velikosti a v plné životní síle - jako vaše spolupracovnice. Líbilo by se vám to?

Paní Kateřina: Mně by se to určitě líbilo, hlavně, kdyby mohla ožít Clawdeen Wolf. To by byl trhák! :-)

Pan Milan: V zásadě o tom nemusím ani přemýšlet, protože u většiny našich akcí živé Monster High máme. My už jsme si je zhmotnili! A největší úspěch mají Clawdeen a Lagoona. :)

Do které MH postavy byste si troufli převtělit se? Alespoň na chvíli…

Paní Kateřina: I při této otázce zůstávám u své favoritky. Lákalo by mě stát se na chvíli tou krásnou vlkodlačí slečnou.

Pan Milan: Já bych se zkusil převtělit do ředitelky Krvákové, protože ta si může hlavu strčit, kam chce.

Paní Kateřina: Ty bys jako chtěl být žena?!

Pan Milan: O to přece nejde, chtěl bych především tu odendávací hlavu! To bych si užíval… Ani bych nemusel čekat u holiče! Akorát bych jim postavil hlavu na stůl, oni by ji ostříhali a já bych si pak pro ni zase došel… :-)

Bavilo by vás žít ve světě, kde by všechny slečny vypadaly jako Barbie nebo jako MH?

Oba: Asi ne.

Co byste si počali, kdyby vám všechny exponáty ve vaší Galerii přes noc ožily (v té velikosti, v jaké jsou), začaly vám drze diktovat svoje podmínky, hrozily pomstičkami, když je nesplníte, a prostě by si tady dělaly, co se jim zamane? Jak byste reagovali, čím byste je zkrotili?

Pan Milan: Vysvětlil bych jim, ať si teda marketing dělají samy, a přitom se vzorně starají o návštěvníky, jinak i moje pomsta bude "sladká". :-)
Paní Kateřina: Volila bych podobný přístup, prostě bychom je zaměstnali. Ať si to, holky, zkusí samy!
Pan Milan: A kdyby byly na návštěvníky hubaté, jsem si jistý, že by jim to ty holčičky pěkně oplatily. Ty by jim daly! :-)
Paní Kateřina: I když při představě, že tady máme 1200 živých panenek Barbie a k tomu ještě Monsterky… No, nevím, nevím. Pro mě představa až zastrašující, ne-li děsivá.

Pan Milan: No, vím, co bychom určitě udělali s Cleo. Té bychom dali kýbl s hadrem a se smetákem a šla by vytírat. To je jasné! :-)

-----------------------------------------------------------------------

POKRAČOVÁNÍ V 3. ČÁSTI - Klik

(ANI DO 2. části SE TO VŠECHNO NEVEŠLO! :-))

Zpracovala: Nicole Monster

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!! Pokud někdo zkopíruje beze zdroje, nahlašuji.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S MAJITELI GALERIE DOLLSLAND! - 1. ČÁST

7. října 2013 v 14:37 | ♥Nicole Monster♥
Je to tu! EXKLUZIVNÍ rozhovor s majiteli Galerie DollsLand!!! Pan Milan a paní Kateřina vám prozdradí pár skvělých informací! :)
Budu ráda za každý hezký koment. :)

Rozhovor s majiteli Galerie DollsLand

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!

-----------------------------------------------------

Galerie DollsLand je unikátní výstava panenek Monster High a Barbie i s doplňky a to nejen pro děti. V několika sálech historického domu ze 16. století najdete přes 1200 panenek Barbie a všechny panenky Monster High, co byly dosud vyrobené. Tuto úžasnou galerii vlastní dva spolumajitelé (pana Milana a paní Kateřinu). Dne 14.8.2013 v galerii proběhla tisková konference (od 10:00 hodin) a následná akce s programem Monster High, který trval až do šesti večera. Součástí byl křest nové MH knížky "Ghůlmošky navždy" a odhalení nové panenky Webarelly ze SDCC 2013. Když se celá akce chýlila ke konci a davy lidí už odcházely, spolumajitelé DollsLandu si na mě udělali čas a já jim položila pár otázek. Začínáme…

Co vás vedlo k založení Galerie DollsLand? Jak jste na to přišli?

Paní Kateřina: Nejdříve to byla sbírka panenek Barbie, těch sběratelských. Víceméně to přišlo jako nápad - proč to schovávat doma, když se to dá ukázat lidem? K tomu jsme zaregistrovali řadu různých výstav Barbie po celé republice… To nás vlastně asi navedlo. :-)

A kolik (tak odhadem) těch panenek na úplném začátku bylo?

Pan Milan: První nápad začít s tím přišel asi při překročení počtu 1000 kusů.

Paní Kateřina: Co se týká těch Barbie, které tady máme, je to víceméně desetiletá sbírka. Za tu dobu se to nějak nastřádalo, i díky podpoře přátel a známých, kteří cestovali po světě, a přitom nám vždycky poslali nějaký ten "dárek".

Jak dlouho už DollsLand funguje?

Paní Kateřina: Galerii jsme otevírali 28. září 2011. Ve stejném roce už začaly přicházet do Čech také panenky Monster High… Vypuklo to všechno dohromady.

Co je na Galerii speciální?


Pan Milan: V souvislosti s touto otázkou mohu začít rovnou u příšerek Monster High. Ty byly (a stále jsou :D) specifické v tom, že na začátku zabraly jednu poličku ve vitríně, pak přišla druhá polička, pak už to byla celá jedna vitrína, no a nakonec to skončilo tím, že mají svoji vlastní místnost! :-) Monsterky neúprosně vytlačují panenky Barbie z jejich výstavních míst. Je o ně fakt obrovský zájem, jsou dětem vzácnější než většina ostatních hraček, což je skvělé!

Sběratelská autíčka Vás zajímala už současně s Barbie?

Pan Milan: Tak konkrétně panenky, to není moje sbírka. :-) Ale s autíčky jsem si, samozřejmě, jako malý kluk hrál, i když v době, kdy jsem vyrůstal, nebyl ještě takový výběr hraček, jako je dnes. Když člověk dostal jedno, dvě autíčka, tak to byl naprostý svátek, opečovával si je, leštil… :-)

Hrávala jste si - jako malá holčička - často s Barbie?

Paní Kateřina: Musím se přiznat, že jsem Barbie panenku vlastně nikdy neměla. Toto přání jsem si splnila, až jsem byla starší.

Vést v dnešní době Galerii - co to všechno obnáší, a co je na tom nejlepší?

Pan Milan: Samotný provoz Galerie a činnost v ní, to je poměrně náročná záležitost, i když se to nezdá. Stručně to asi popsat nelze, ale nejzajímavější na celé té práci mi připadají všechny ty tzv. jujací malé holčičky (od 3 do 6 let), které přijdou a jsou z naší expozice vysloveně nadšené. Bezprostředně nadšené! Nic nepředstírají, opravdu to tak cítí. To dává naší práci smysl, to je na ní nejlepší.

Paní Kateřina: Jen bych doplnila, že to není pouze u malých holčiček, ale i u dospělých lidí. Někteří tatínkové k nám kolikrát přijdou s určitým despektem, říkají si: Ó, bože, panenky, co to zase bude… Když pak ale odchází, vidíte, jak mnohdy úplně září a říkají: Jé, tady to bylo krásné… Tak to vás pak o to víc pohladí na duši! :-) To pomyšlení, že naše galerie dokáže rozbořit předsudky, přináší moc, moc příjemný pocit. Je nádherné, když třeba i celá rodina při odchodu říká: Je to tady úžasné, byli jsme strašně spokojení a přijdeme zas. To jsou okamžiky, které vám nic nevynahradí!

Pan Milan: Anebo když holčičky prohlásí: Já bych tady chtěla bydlet! :-)

Nových Barbie i Monsterek stále přibývá. Co budete dělat, až se vám všechny vitríny zaplní do posledního místečka a další panenky už se sem nevejdou?

Paní Kateřina: Budeme hledat nové prostory.
Pan Milan: Asi tak. :-) Už nyní nemáme v Galerii vystavenou celou sbírku panenek! Ta je v podstatě dvojnásobná a nevešla se sem. I proto jednou za čtvrt roku měníme expozici, vystavujeme nové Barbie. Část sbírky rotuje… Monster High, to je, samozřejmě, fenomén. Vcelku svědomitě si troufáme říci, že tady máme jejich největší sbírku v České republice i na Slovensku, a to chceme zachovat. Budeme je tedy dále doplňovat novými přírůstky a kdoví, jestli bohužel nebo bohudík, ale zatím se tak bude dít na úkor klasických panenek Barbie.

Naplnila dnešní akce vaše představy?

Paní Kateřina: Myslím, že dnešek předčil naše očekávání! Galerie opět "praskala ve švech" a my se skutečně snažili, aby se to všem návštěvníkům líbilo, aby si zase od nás odnesli nějaký hezký zážitek. To byl náš hlavní cíl. Ale přiznám se, a možná to teď řeknu za nás za oba, že jsme po dnešku strašně unavení, protože všechny ty dny plánování a příprav byly přece jenom dosti náročné.

Pan Milan: Ano, té energie už po dnešku fakt trochu chybí, ale doufáme, že se to vyplatilo.

Co patří k vašim dalším zálibám? Čemu se rádi věnujete mimo Galerii?

Pan Milan: Co se mě týká, tak každopádně cestování a potápění. Dále mě baví např. lepení a skládání modelů, teď konkrétně 3D puzzlí - modelů různých architektonických památek od Eiffelovky až po velkou čínskou zeď. To všechno bude v září v Galerii nově vystaveno a doplněno stylovými panenkami vždy z té dané destinace. Jedním z plánů do budoucna je všechny ty památky, které u nás budou k vidění, obcestovat, nafotit a připojit k nim přímé komentáře… Zájmů mám hodně, akorát Galerie postupně ukrajuje čím dál víc toho času, který jsem měl určený na jiné aktivity.
Paní Kateřina: S cestováním jsem na tom stejně. :-) A pak hodně knížky a různé tvořivé činnosti třeba z korálků, z papíru atp. Člověk si u nich může alespoň chviličku vyventilovat hlavu, odpoutat se od pracovních povinností. A také pomáhají k dalším nápadům, jako byla třeba dnešní akce.

Když se MH prvně objevily v českých obchodech, věděli jste hned, že je zapojíte do výstavy v Galerii, nebo jste váhali?

Pan Milan: Každopádně bylo jasné, že je zapojíme! V rámci našich aktivit jsme se v podstatě i spolupodíleli na propagaci panenek MH v ČR (co se týká internetu). Věděli jsme, že v zahraničí je to obrovský nový fenomén, tady to ale přicházelo velmi pozvolna, byla to otázka několika měsíců.

Paní Kateřina: Dnes už se dá možná říci, že obchodník, který nemá MH, jako by ani nebyl. :-)

Jak vidíte budoucnost MH?

Pan Milan: Nejspíš to bude podobný fenomén, jako je Barbie. Charakterů MH, které se mohou doplňovat do příběhů, je hodně. Tam je určitě kam se rozvíjet, co se týká jednotlivých postav, zdaleka nejsou všechny zpracované. Mnoho nových panenek MH jistě ještě vznikne. A navíc je to velice spojené s multimédii.

Paní Kateřina: Myslím si, že u malých holčiček bude pořád vládnout Barbie. Ta je a asi vždycky bude unikát, i proto, že je jen jedna. Kdežto u těch starších věkových kategorií, kde už si děvčata hledají svoji vlastní osobnost, budou asi dominovat Monsterky, které mají postav více. A Vy byste byla která panenka, kdybyste se mohla stát MH? :-)

Já: Momentálně nevím, asi bych vytvořila úplně nový MH model. :-)

Co myslíte, pokud se k Monsterkám začnou vyrábět jejich rodiče, zažijí stejný úspěch?

Pan Milan: Někteří rodiče už vyrobeni byli a my jich pár dokonce i vystavujeme. Máme třeba Frankensteina, paní Draculovou… Určitý úspěch mají, ale asi ne tak fenomenální, jako jejich potomci. :-) Rodiče ano, děti je mají rádi, a třeba i své sbírky jimi občas doplní, zpestří, ale omladina chce většinou něco, s čím se může úplně ztotožnit. K Monsterkám jako takovým mají bezesporu blíž… Přece jenom, komu je přes třicet, tomu se nevěří. :-)

Co říkáte na ceny panenek MH? Kéž by se už nezvyšovaly! :-)

Pan Milan: Ceny jsou, samozřejmě, vyšší, ono je to dané i tím, že je o MH neskutečný zájem po celém světě. Některé z těch panenek ale zas tak drahé nejsou, v cenách se objevují rozdíly. Nejdražší jsou ty, které jsou nejoblíbenější. Jejich cenu určují charaktery MH.

Našly by se ještě dnes nějaké sběratelské modely i u vás doma?

Pan Milan: Doma už na to není místo, takže ne.
Paní Kateřina: Je to tak, doma už se teď nenajde nic.

Které MH patří k vašim nejoblíbenějším?

Paní Kateřina: Mně se líbí Clawdeen Wolf. To je taková fešanda.

Pan Milan: Mně také Clawdeen a Frankie Stein.

Po které MH je ve vaší Galerii největší poptávka?

Pan Milan: Co se nákupu týká, tak suverénně vede právě Clawdeen Wolf. Ta má největší popularitu. Hodně žádaná byla i Jinafire Long, ta je ovšem, bohužel, nedostatková. Naší stálicí je určitě také Draculaura, té návštěvníci stále moc neodolávají. :-)

Paní Kateřina: Teď se hodně prodávaly i MH z edice 13 přání. Ale tak je to vlastně s každou novou edicí.

Pan Milan: Ano, panenky z edice 13 přání vypadají všechny pěkně!

Která MH panenka vyšla DollsLand nejdráž?

Pan Milan: Těch nejdražších panenek je hned několik, jedná se o speciální panenky MH vyrobené k festivalu San Diego Comic-Con. Byla to Ghoulia jako komiksová postavička, pak černobílá Frankie, nyní Webarella a Scarah Scream. Každá se pohybuje kolem deseti tisíc korun. Pokud byste ale chtěla vědět, která MH má v tuto chvíli největší hodnotu, tak to si troufám říct, že Clawdeen Wolf z první edice. Jednu máme originál zabalenou v krabici. Patří do sbírky, ale zatím není vystavená.

V Americe teď plánují reedici Clawdeen, Draculaury a Frankie právě z té první edice. Do ČR by se měly dostat asi v říjnu…

Pan Milan: Taky jsem to zaslechl, uvidíme. Myslím si, že možná vyjdou maličko jiné. Nejsem si jistý v tom, že by mohly přijít úplně stejné, protože Mattel se k původním věcem moc nevrací. Je ale fakt, že ta první edice byla poměrně velmi dobře propracovaná, vlastně nejlepší. I když… Ty nové edice z letošního roku jsou v zásadě už hodně podobné těm prvním. (Dodatek: do ČR už se v tuto chvíli dostávají!)

A která z vystavených Barbie patří k těm nejdražším?

Paní Kateřina: Nejdražší je tady Marie Antoinetta, která patří do tzv. královské trojice společně s císařovnou Josefínou a Alžbětou I. Celý ten soubor stojí zhruba 150.000 Kč. Odhadovaná cena sběratelské Marie Antoinetty je zhruba 50-60 tisíc korun.

Odkud objednáváte panenky MH, není-li to vaše tajemství?

Pan Milan: Ty nejzajímavější kusy MH, ale i Barbie, jsou, samozřejmě, z Ameriky. V Evropě se většinou sehnat nedají. Ty starší, které nebyly ve sbírce, jsou pak různě vydražené přes aukce.

A z panenek Barbie vás nejvíce okouzlují které?

Paní Kateřina: Mým favoritem jsou tzv. Silkstone, které se vydávají od roku 2000. Pro výrobu těchto panenek se používá speciální vinyl, po dohotovení jeho povrch připomíná keramiku. Takovéto Barbie jsou oproti jiným o něco těžší. Mám ráda, že bývají zabalené v hedvábném papíru, a když ji pak rozbalujete, úplně se vám chvějí ruce. Vidět ji nakonec v reálu - to je vždycky pastva pro oči.

U MH jsme už zmínili vydařenou edici 13 Wishes. Která z dalších edic by jí - podle vás - mohla ještě konkurovat?


Pan Milan: Nejspíš edice Sweet 1600. :-)

----------------------------------------------------------------------------------
- v další části pokračování, text je moc dlouhý :) -

ZDE ODKAZ NA 2. ČÁST! - Klik :)

------------

a 3. část najdete ZDE

Zpracovala: Nicole Monster

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!! Pokud někdo zkopíruje beze zdroje, nahlašuji.

Moje fotky NEW Webarelly z DollsLandu!

4. října 2013 v 20:36 | ♥Nicole Monster♥
Není krásná?

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ FOTEK, FOTILA JSEM JE JÁ!
|Podle mě je úžasná.|

------------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
------------------------
-----------------------------------
-------------------------------
-------------------------------
--------------------------------
----------------------------------
Táá Toralei - já z ní fakt nemůžu :DD
--------------------------------------
-----------------------------------
Líbí se vám Webarella? :)

Záznam z akce Monster High křest knížky Ghůlmošky navždy v DollsLandu!

4. října 2013 v 20:17 | ♥Nicole Monster♥

Záznam z akce Monster High křest knížky Ghůlmošky navždy v DollsLandu!


Jak si tak broudám po svém blogu... Koukám do rozepsaných článků, a co nevidím? Záznam z akce křest knížky Ghůlmošky navždy v Galerii DollsLand!
Já jsem si totiž myslela, že už jsem tento článek dávno zveřejnila! :DD
Jsem to ale zapomětlivá, co? :D No tak tady to máte... (Sice už vyšel 2. díl, ale to snad nevadí, ne?) :D

Ve středu 14.8. od 13:00 do 18:00 se v Galerii panenek DollsLand uskutečnilo zábavné odpoledne s Monster High,
které bylo určeno pro všechny milovníky, obdivovatele a nadšence do panenek Monster High :-)
Byla to úúúúžasná akce! Celé akci předcházela tisková konference s vzácným hostem a programem pro novináře. :)
O tom těď napíšu.... :)

Na začátku jsme se sešli asi v 10 dopoledne na tiskové konferenci.
Hostem byla paní spisovatelka Nesvatbová se svojí dcerou Bibi. Paní Nesvadbová nám prozdradila, že její nejoblíbenější Monster High je Spectra...
Poté přišly i živé Monster High Frankie, Lagoona a Clawdeen...Byly krásné! :33 Živé monsterky nám pak vyparávěli o nové knížce "Ghůlmošky Navždy". Lagoona podotkla, že ghůlmošky to budou mít na škole fakt těžké... A měla pravdu. :)
Knížku jsme pokřtili dětským šampusem a pak jsme si ještě chvilku jen tak povídali...
Potom byla autogramiáda a focení s živýma Monster High! Lagoona a Frankie předčítali z nové knížky a Clawdeen pořád se pořád fotila. :) Mezi občerstvěním byly nádherné a straně dobré Monster- košíčky a ovoce. Já osobně jsem se jich nemohla nabažit, jak byly dokonalé! :D

V jednu odpoledne přišli lidi... Bylo jich fakt hodně! :33 :D

Program Monster High odpoledne bylo následující:
 • Křest nové knihy Monster High Ghúlmošky navždy proběhlo v 14:00 (následovala autogramiáda)
 • Čtení z nové knihy Monster High
 • Fotografování s živými Monster High
 • Představení NOVĚ panenky Monster High Webarella - poprvé naživo v ČR!!!
 • Kreativní hry a soutěže v duchu Monster High (kreslení, skládání korálků)
 • Zábavné hry a kvízy Monster High (pexeso, puzzle, omalovánky, kvízy)
 • Celý den promítání příběhů Monster High
 • Monster High karaoke
 • Vyzkoušení si her a aplikací Monster High na tabletu iPad (na tom jsme nakonec všichni ztvrdli až do večera :DD)
 • Soutěž o panenky a dárky Monster High
(Program by DollsLand)

Jak už jsem napsala výše, poprvé lidi viděli Webarellu naživo v ČR! Já jsem z ní byla úplně hotová! :D Je fakt povedená...
Omalovánek, puzzlí a předčítání z nové knížky se ujaly menší děti a maminky a tatínkové se dali do vyplňování kvízů... Během dvou hodin byla front u pokladny přes polovinu DollsLandu! Lidí přišlo fakt hodně a bylo to luxusně monstróní! :3
Děti měly trička i kabelky s Monster High, takže to tam vypadalo vážně jako na střední těch úžasných monster! :) Všichni si to strašně užívali :) Byla tam fakt skvělá atmosféra!!! Všechny holčičky šílely po Monster High, které byly v prodeji, takže hodně dětí si z akce odnášelo svou novou monsterku...
Během odpoledne byl takový volnější program, bylo to příjemné... Vystřídali jsme se u her na iPodech a u dalších monsterskvělých aktivit. Hodně z nás si i pohopsali po Monstrózním tanečním koberci, to se přiznám, že mě taky strašně bavilo! :D Fanoušci Monster High měli dost času si spolu popovídat a to se mi strašně líbilo! :3 A dotoho běžely seriálové díly MH, takže jsme ještě seděli u televize! :D Bylo to se vším všudy úžasná akce!

Všichni jsme odcházeli úžasně naladění, nadšení a šťastní. Všechny akce v DollsLandu jsou úžasné! Těším se na zítřek (bude křest nového filmu!) :) Papa, mějte se voltážově, doufám, že se článek líbil...

A teď jednu fotku které jsem nemohla odolat z webu DollsLandu:


A těď moje fotky. Prosím NEKOPÍRUJTE!

-------------
Živé Monster High!
-----------------
------------------
Lagoona představuje Webarellu
----------------------------
---------------------
Stoleček s knížkama
--------------------------------------
----------------------------
Ghůlmošky navždy!
------------------------------------------------
----------------------------------------------------
Tohle je paní Nesvadbová!
----------------------
------------------------
Prý miluje Monster High :)
---------------------------------
--------------------
Košíčky k pohoštění! :)
-------------------------------------------
-----------------
Mňam!
-----------------------------
-----------------------
Hned mám zase chuť! :D
----------------------------------------
-------------------------------
Křest pro veřejnost
-----------------------------------
--------------------------
Kousek tanečního koberce :DD
-------------------
------------------------------
Claw, Lagoona, Frankie :D
-----------------------------------------
----------------------
Běželo tam úžasné video s těmahle panenkama! :)
---------------------
----------------------------------
MH koloběžka :) Ale bylo tam tolik lidí, že ji nikdo nevyužil :D
----------------------------
---------------------------------
Celý taneční koberec
--------------------------------
---------------------------
Webarella v krabici! :D
--------------------------------------

ODKAZ DO GALERIE NA BLOGU

Papa :)

Křest nového DVD MH 13. přání v Galerii DollsLand

4. října 2013 v 17:15 | ♥Nicole Monster♥

Křest nového DVD MH 13. přání v Galerii DollsLand

Já se tam táák těším! :3
Určitě tam budu! :)

Právě vychází nové DVD Monster High 13 přání a v sobotu 5.10. proběhne jeho oficiální křest v Galerii DollsLand, Praha 1. Nepropásněte šanci být u toho a prožít báječný den v duchu Monster High ;-)

Zveme Vás na slavnostní křest
nového DVD Monster High 13 přání, které proběhne v sobotu 5.10. od 10:00 od 18:00 v Galerii DollsLand a je určen pro všechny milovníky, obdivovatele a nadšence do panenek Monster High.

Akce se uskuteční v Galerii DollsLand (www.dollsland.eu), ve které je k vidění nějvětší výstava panenek Monster High, Barbie a modelů autíček v ČR a na Slovensku.

Program Monster High křstu:
 • Křest nového DVD Monster High 13. přání v 11:00 a v 14:00 (následovat bude autogramiáda s živými Monster High)
 • Zábavné hry, kvízy a soutěže Monster High
 • Fotografování s živými Monster High
 • Celý den promítání příběhů Monster High a ukázek z nového DVD
 • Celý víkend speciální sleva 15% na nové DVD Monster High a na všechny panenky Monster High
 • Soutěž o panenku Monster High Clawdeen Wolf 13. přání a nové DVD

Kde se akce uskuteční:
Galerie DollsLand, Rytířská 410/6, Praha 1
(cca 5 min. od stanice metra Můstek)
http://www.dollsland.eu/cz/kudy-k-nam/
Kdy se akce uskuteční:
sobota 5.10.2013
1. slavnostní křest v 11:00
2. slavnostní křest v 14:00

(Z důvodu kapacity a velkého zájmu proběhne slavnostní křest ve dvou termínech, aby se ho mohlo zúčastnit co nejvíce fanoušků Monster High.
Program a soutěže budou probíhat po celý den)Pozvánka na křest nového DVD Monster High 13. přání a odpoledne pro fanoušky Monster High

NEWS in DollsLand

28. srpna 2013 v 12:53 | ♥Nicole Monster♥
Tak jelikož jsem 14.8. byla v DollsLandu a týden předtím taky a zítra tam jdu zas.. :DD
Tak vám přináším fotky novinek co tam mají (měli) k prodeji.

Všechny fotky (24) jsou zde: http://draculaura-monsterhigh.blog.cz/galerie/moje-fotky-z-dollslandu


A tu pár nějakých krásných :)No klikněte si sem a můžete si je všechny prohléhnout! Je jich 24! :D

Úžasná akce v DollsLandu!!!

11. srpna 2013 v 15:20 | ♥Nicole Monster♥
Monster High akce 14.8. v Galerii Dollsland

Jelikož všichni milujeme DollsLand, prostřednictvím blogu vás ráda zvu na tuto akci. Já tam budu a samozřejmě všechno nafotím. Fotky budou pak na blogu! Bude to opravdu úžasná akce! Naživo se tam ukáže Webarella! Poprvé naživo v ČR! A bude to křest nové MH knížky.. No tady si to můžete přečíst :D

A já ještě chystám překvapení :)

Křest nové knihy Monster High Ghůlmošky navždy proběhne v 14:00 (následovat bude autogramiáda)
Čtení z nové knihy Monster High
Fotografování s živými Monster High
Představení NOVÉ panenky Monster High Webarella - poprvé naživo v ČR!!!
( Nemůžu tomu uvěřít! Webrella už přicestovala ze San Diega a má s sebou i kámošku! :D To se teprve dozvíte...)
Kreativní hry a soutěže v duchu Monster High (kreslení, skládání korálků)
Zábavné hry a kvízy Monster High (pexeso, puzzle, omalovánky, kvízy)
Celý den promítání příběhů Monster High
Monster High karaoke
Vyzkoušení si her a aplikací Monster High na tabletu iPad
Po celé odpoledne speciální sleva na novou knihu Monster High a na všechny panenky Monster High

Zdroj textu a obrázku: DollsLand!
V celém čánku info kde a kdy přesně akce bude.

Má někdo z Vás otázku na ředitele Galerie DollsLand?

10. srpna 2013 v 16:38 | ♥Nicole Monster♥
Ahojky!

Chtěla bych se vás zeptat.
Jako správce tohoto blogu budu teď v srpnu dělat rozhovor s panem ředitelem Galerie DollsLand v Praze.
Rozhovor pak bude tady na blogu. :)
Otázky budu pokládat já.

Pokud byste se chtěli pana ředitele Dollslandu na něco ohledně galerie, panenek Monster High a ostatních panenek (třeba i Barbie) zeptat, napište otázku do komentářů! :) KLIDNĚ MŮŽETE NAPSAT I VÍC OTÁZEK, KOLIK VÁS NAPADNE, já pak vyberu. :) Máte jedinečnou možnost!

Otázky můžete psát do 12.srpna (no, možná do 13. :D)


Prosím né žádné soukromé věci a otázky typu "Máte v DollsLandu tuhle panenku?" taky ne. OK? :D :)
Pokud vaše otázka bude slušná a zajímavá, zapojím ji do rozhovoru. :)
Tak se ptejteee!! :) A myslete u toho. :)))

Tak můžete začít :)

Co nového v DollsLandu? :)

4. srpna 2013 v 21:31 | ♥Nicole Monster♥
Ahoj Všichni :)

Takže dneska jsem byla zase v DollsLandu - jak já to tam miluju!!! :o) ♥
Opět jsem nafotila pár fotek, ale to až na konci článku =)
Dnes tam bylo tóólik novinek! :) Zatajoval se mi dech co tam všechno bylo k vidění...
Začneme tím, že Monster High na výstavě jsou opět rozšířeny do další vytríny! :)
Už tam můžete vidět všechny Scaris City Of Fright, Music Fastival, Swim Line, Picture Day, Ghouls Night Out, Power Ghouls, 13 Wishes♥!!! A taky Heatha s Abbey a 2-pack Ghoulie s Cleo classroom. Pak také něco z nového nábytku a soustu krásných poutačů! :)
Musím vám říct že na těch různých plakátách a propagačních materiálech jsou všechny monsterky úpně sladké. :) Hlavně ty 13 Wishes - ty jsou teď jednou z nějvětších novinek a všechny jsou dokonalé! ♥ :o)
Pak prodej - tam bylo věcí, že by jednoho milovníka Monster High kleplo. ♥ =D No fakt... Hodně mě zaujala nová Draculaura Die-Ner playset a moc pěkné jsou i všechny Music Festival (Mě se nejvíce líbí Clawdeen!♥) a 13 Wishes Haunt The Casbah! Dokonce jsem tam dnes viděla i Roller Maze Clawdeen a Abbey, 2-pack Cleo a Ghoulie, Ghouls Night Out a také Power Ghouls. Prostě všechno super! A ten Heath Burns je fakt fešák a Abbey to v tom 2-packu taky moc sluší! :) Prostě skoro všechny novinky...
A pan Beneda (ředitel Galerie DollsLand) byl velice příjemný a hodný! Udělal mi ohromnou radost. ♥ Měla jsem tu čest vidět i nový přírustek do jejich sbírky - Scarah Screams♥ a Hooduda VooDoo! Jsou krásní, hlavně Scarah se mi líbí! :) Prý vyšly asi na 7000 Kč! :O V prodeji nebudou (kdo by na ně měl?? :D) ale těším se až je uvidím ve výstavě! :)
Celý DollsLand je naprosto dokonalý! Vždy tam mají nové katalogy, nové Monsterky, Nové věci s Monster High, prostě všechno! :') Už jste tam byli?

Ještě jak jsem vám psala, že jsem vyhrála VIP vstupenku tak už ji mám doma :) Brzo si tam zajedu a budou další fotky! :)
Teď vám přináším nové fotky z DollsLandu, zákaz kopírování! Fotila jsem je já dneska!!!
Snad se vám budou líbit... ♥♥♥

Fotky:

Jako první tu úžasnou Scarah a Hooduda!
Pak nějaké ty fotky z nových vytrín:Dokonalý poutač :)
"Monster místnost"

Ta stříbrná ruka mě úplně dostala :D


13 Wishes!!!! :)Music Festival a nové Picture Day:


Scaris (fotek mám dost, ale všechny se strašně leskno, hned jak tam půjdu tak to vyfotím ještě :D):


Zase z nové vytríny...Die Ner Draculka:


Prodej:
(už to sem nejde vložit)
(už mi to nejde vložit)

Takže ještě jednou: ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ :)

Návštěva DollsLandu je vždy úžasnej zážitek! :) Mám to tam ráda...
A ještě poděkování pro Pana Benedu - udělal jste mi obrovskou radost!!! Děkuju Vám!

DollsLand Praha - taneční párty 24.11. 2012

17. února 2013 v 23:20 | Nicolette Monster
Ahoj monster fanoušci!!

Tak jsem se konečně odhodlala napsat vám o té Monster High taneční párty, která se konala 24.11.2012 v Tanečním centru Danceport. Tuto párty pro všechny milovníky Monster High připravil DollsLand Praha, nádherná galerie panenek Barbie a zároveň největší soukromá sbírka Monster High v ČR. Nebyla to první párty, na kterou jsem jela, předtím už se totiž konala skvělá narozeninová párty a monster-víkend. Tudíž už jsem věděla, jak jsou tyhle párty bezvadné a už týden dopředu jsem si rezervovala místo. :) A má intuice nezklamala, zmíněná taneční párty byla opravdu úžasná!!!!

Jelikož bydlíme v Praze a Taneční centrum Danceport je někde v Újezdě nad lesy, cesta byla docela dlouhá, a jak jsem se tak moc těšila, přišla mi ještě delší. :) No, ale nakonec jsem se tam s mamkou dostala. :) Hned u vchodu mě přivítaly velké poutače se Spectrou, Draculaurou, Frankie, Cleo, Clawdeen a Ewou Farnou a všude byly nápisy Monster High! :) Také jste hned po příchodu mohli vidět takový stánek plný panenek Monster High, kostýmů, paruk a mnoho dalšího sortimentu Monster High... To jak jsem viděla, tak jsem hned měla krásnou náladu... A ve chvíli, kdy jsem vešla do tanečního sálu, úplně jsem cítila ten nával "Monster voltážové nálady" (které často říkám jen MVN a je to opravdu dokonale super bezvadně krásná radostná nálada :D).
Celý sál byl vyzdobený různými balónky, šátky, girlandami a provázky, a to vše Monster High!! Prostě tomu se nedá říct jinak než špiží výzdoba!! (Pokud nevíte, špiží je kombinace slov špica a boží a vymyslela to Draculaura.) A to ještě není to nejlepší!! Všude po sálu bylo mnoho monster! Skoro všichni příchozí měli na sobě montrózní kostýmy! Viděla jsem tam pár Frankie Steinových, nějaké Cleo, Clawdeen, Ghoulie, dokonce i jedna malá C.A.Cupid mě potkala... A jako na každé Monster High párty nechyběla krásná Lagoona Blue, která zřejmě spolupracuje s Dollslandem už déle. :) (Pokaždé vypadá fakt úžasně! Je víc než živá a navíc se s ní můžete vyfotit.) Já osobně tedy byla za svou originálně vymyšlenou Monsterku Angelu. :) Ještě jsem si ani nestihla prohlédnout všechny kostýmy a párty už začala!!!


"Tak Monstra!! Vítáme vás tady a párty může začít!!!" pravila voltážová ředitelka Monster High. Její obrovský a kouzelný čarodějnický klobouk upoutal zraky nás všech, ale to netrvalo dlouho, jelikož sálem už zněla její další slova: "A teď, když už jsme všichni tady, řekněte mi, koho máme rádi?" Na otázku jsme měli sborovou a pořádně hlasitou odpověď... "MONSTER HIGH!!!!" Vzduchem proletěl smích a MVN (Monstrer voltážová nálada)... Poté začala hrát písnička Monster High od Ewy Farne a pár odvážlivců se vydalo na parket. Na to nás přivítala slečna Kája - taneční lektorka tohoho mejdanu!! Bylo to fakt super, protože tahle Kája uměla špiží Monster-tanec a naučila nás ho!! :) Vážně byl nádherný a já si ho dodnes pamatuji. :) No, teda skoro... :D Na plazmové obrazovce v koutě běžely seriálové díly Monster High a dva filmy...
Všichni jsme se skvěle bavili a až jsme byli všichni zadýchaní z toho tancování, odstartovala taková soutěž. Každý dostal papírek, na kterém byla 4 volná políčka a my dostali za úkol do každého si obstarat znak za splněnou disciplínu... Takže jsme se dali do toho.


U Lagoony jsme měli vyplnit takový malý "testík" - co víme o Monster High... Starší se ochotně vrhli na pomoc těm nejmenším a společně se nám to všem povedlo. U paní ředitelky se "házelo kostrou". To jste se trefovali rukama a nohama od Create a Monster do krabice a pak jsme ještě společně hádali od jaké monsterky by ta určitá část tělíčka mohla být. Ačkoli některé trefy se počítaly se zavřenýma očima (viz. já :D), tak jsme nakonec také získali razítko. Třetí stanoviště bylo u lektorky Káji a zpívala se tam písnička Monster High. Poslední políčko bylo za monstrózní tanec, který jsme se přetím naučili. Zapojili se i maminky (na výzvu svých malých příšerek :P) a všichni jsme se super pobavili! Až každá příšerka měla svůj lísteček zcela vyplněný, hodila ho do monstrózní krabice, aby mohl být slosován do tomboly..

Následovala malá pauzička, ale všichni netrpělivě přešlapovali a nemohli se dočkat. Ještě naposled jsme si zatančili a pak už se šlo losovat! :) Mohli jste vyhrát MH časopisy, plakáty, samolepky, obrázky, nějaké poutače s Ewou farnou a DVD s MH filmy. Také nějakou monster helmu a chrániče na brusle! A nejcennější výhra? Monster High panenka, samozřejmě!!! Operettu Roller Maze vyhrála malá Frankie a byla tak šťastná, že jsme se z toho radovali všichni. :D No prostě úúúúžasné!!! Poté už byla jen Monster High "after party" a příšerky se pomalu rozcházely domů... U východu přemlouvaly všechny děti rodiče, aby jim koupili monsterku a většinou se i povedlo. :) Já jsem tam zůstala skoro poslední. S panem šéfem galerie DollsLand se mi moc dobře povídalo. Je milý a o Monster High se opravdu upřímně zajíímá!! Bylo to pro mě naprosto bezvadné, konečně si popovídat s někým tak milým a ochotným jako je právě on. :) A ještě se zajímá o Monster High a Barbie!! No, já jsem byla šťastná! A jsem dodnes. Když jsem totiž byla na odchodu (ve své voltážové náladě), dostala jsem i pár poutačů Monster High! Metr a půl vysoká fotka Spectry Basic mi stojí v rohu pokoje a je strašně krááásná! A Draculínka taky! :* A ještě pár nápisů "Monster High" a desky s Ewou Farnou... No, prostě po cestě zpět jsme s tím s mamkou zabraly půlku autobusu, protože toho bylo tolik plus ještě ta moje euforie, že jo. :)


Kdykoliv si na tu párty vzpomenu (a je to docela často), rozjiskří se mi očíčka a hned mrknu na tu Spectru, co mi stojí v pokojíčku... Vááážně jsem si to užila a pan šéf DollsLandu je prostě skvělý člověk!!!! :)
A ještě jsme při odchodu všichni dostali krásné Monster tašky s dárky!! Byla v nich spousta roztomilých věciček Monster High! :) Myslím, že to absolutně všechny potěšilo! (Včetně mě!)... A kdo chtěl, tak si mohl vzít i propagační desku "Monster úžasná" s Ewou Farnou. Doufejme, že bude další monster párty, a že se tam všichni sejdeme a také hlavně vejdeme... :)
Závěrem: Jménem všech zúčastněných příznivců MH bych ráda poděkovala DollsLandu Praha za uspořádání této mimořádně voltážové akce!!

Monster High párty
(Zdroj obrázků: www.Dollsland.eu)

NEKOPÍROVAT TEXT!!! Napsala jsem ho sama.. :) Díky za pochopení.
S láskou vaše Párty-milovná Nikkí Monster*


Dokonalá fotka MH z DollsLandu Praha :)

29. ledna 2013 v 20:15 | Nicolette Monster

Rochelle: ťuťuňuňu***
A za ní ten chrlič...
A jak na ně kouká Clawdeen!! Úplně best foto. :)

A brzy přidám člnky z párty MH co se konaly v DollsLandu.. :)
 
 

Reklama