New adventures in 2018

19. prosince 2017 v 15:04 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Jednu věc umím fakt dokonale - nestíhat!
Vážně mě mrzí, že jsem dala blogu dvouletou pauzu, ale chci se vrátit, jak už jsem psala. Dneska mě úplně náhodně šla ven a udělala sérii nádherných fotek Abbey ve sněhu. Abbey si to hrozně užila, ale já se vrátila úplně zmrzlá! :D No nic, na fotky se můžete brzo těšit, ale ještě před tím mám pár dalších novinek.
Ačkoliv to plánuju už od léta, blog zase tedy naplno rozjedu až v novém roce. Kdykoliv jsem totiž měla volnou chvíli od školy, tak jsem byla v práci a neměla jsem žádný volný čas. Tak mě tady máte. :)


Výsledek obrázku pro the adventures of a ghoul squad


Největší novinka je asi můj nový monstergram. Založila jsem si dneska účet na instagramu vyhrazený pro můj "skromný" ghoul squad a povedu jej v angličtině, abych se lépe dostala mezi světovou monster partu. Budu tam dávat fotky svých monsterek a foto série /překvapivě/ a psát novinky a názorovky. Prosím, followněte mě! :)

@n_monstergram

Dál jsem úplně zblázněná do animáků "The adventures of a Ghoul squad", které vydává oficiální Monster High. Koukám v angličtině, kterou miluju a nemůžu přestat. :D Tu novou grafiku přímo žeru. Plánuju o tom vydat článek, tak se přiznejte - kdo taky kouká? :)

Poslední věc, kterou chci ještě dneska zmínit je, že jsem KONEČNĚ po 5 letech dosbírala původní Monster High partu, nebo-li edici Basic. Nejhůře se sháněla Lagoona, ale mám je! :D Jsem nehorázně nadšená a hodlám nadále sbírat starší monsterky. Z nových se mi líbí jenom vilí Cleo a Electrified Clawdeen, jinak po bazarech a o obchodech hledám starší edice a dosbírávám monsterky podle mého wishlistu. Kdybyste někdo prodával za rozumné ceny, klidně napište! :)

Opět je aktivní můj mail NewsMonsterHigh@email.cz, takže už zase můžete napsat.
Miluju vás a nemůžu se dočkat, až se zase ponořím do světa příšer. Yayyy!

S láskou vaše


PS: Brzo se ozvu, zatím sledujte instagram!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi na tomto blogu?

Klik :) 73.3% (344)
Ne-klik :) 26.7% (125)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama