Prosinec 2017

Happy new year!

31. prosince 2017 v 23:20 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Letos absolutně nestíhám, tak doufám, že příští rok na tom budu lépe.. Heh. Přehu vám nádherný nov rok 2018 plný straškouzelných monsterek a fangtastických dobrodružství. Miluju vás a těším se, až s vámi budu zase v konatktu. Jak slavíte nový rok s monsterkami? Já těm svým před pár dny udělala wellness day a spravila vlasy těm, co to potřebovaly. :D Uvítali byste nějaké tipy? No nic, musím běžet slavit. :D Jste zlatý a voltážový!

Happy new year 2018!

Související obrázek


Máte tušení?

29. prosince 2017 v 19:47 | ♥Nicole Monster♥ |  Monster High - News and photos

Nevíte náhodou někdo z vás, kde bych ještě v Praze mohla sehnat tuhle vynilku Draculauru? Neviděla jsem jí v žádných obchodech... Vy jo? :) Pište do komentářů... Děkuju!

Výsledek obrázku pro vinyl figurka draculaura


Vaše NikkiNew adventures in 2018

19. prosince 2017 v 15:04 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Jednu věc umím fakt dokonale - nestíhat!
Vážně mě mrzí, že jsem dala blogu dvouletou pauzu, ale chci se vrátit, jak už jsem psala. Dneska mě úplně náhodně šla ven a udělala sérii nádherných fotek Abbey ve sněhu. Abbey si to hrozně užila, ale já se vrátila úplně zmrzlá! :D No nic, na fotky se můžete brzo těšit, ale ještě před tím mám pár dalších novinek.
Ačkoliv to plánuju už od léta, blog zase tedy naplno rozjedu až v novém roce. Kdykoliv jsem totiž měla volnou chvíli od školy, tak jsem byla v práci a neměla jsem žádný volný čas. Tak mě tady máte. :)


Výsledek obrázku pro the adventures of a ghoul squad


Největší novinka je asi můj nový monstergram. Založila jsem si dneska účet na instagramu vyhrazený pro můj "skromný" ghoul squad a povedu jej v angličtině, abych se lépe dostala mezi světovou monster partu. Budu tam dávat fotky svých monsterek a foto série /překvapivě/ a psát novinky a názorovky. Prosím, followněte mě! :)

@n_monstergram

Dál jsem úplně zblázněná do animáků "The adventures of a Ghoul squad", které vydává oficiální Monster High. Koukám v angličtině, kterou miluju a nemůžu přestat. :D Tu novou grafiku přímo žeru. Plánuju o tom vydat článek, tak se přiznejte - kdo taky kouká? :)

Poslední věc, kterou chci ještě dneska zmínit je, že jsem KONEČNĚ po 5 letech dosbírala původní Monster High partu, nebo-li edici Basic. Nejhůře se sháněla Lagoona, ale mám je! :D Jsem nehorázně nadšená a hodlám nadále sbírat starší monsterky. Z nových se mi líbí jenom vilí Cleo a Electrified Clawdeen, jinak po bazarech a o obchodech hledám starší edice a dosbírávám monsterky podle mého wishlistu. Kdybyste někdo prodával za rozumné ceny, klidně napište! :)

Opět je aktivní můj mail NewsMonsterHigh@email.cz, takže už zase můžete napsat.
Miluju vás a nemůžu se dočkat, až se zase ponořím do světa příšer. Yayyy!

S láskou vaše


PS: Brzo se ozvu, zatím sledujte instagram!