Září 2017

Začátek školy, nákupní šílenství a novinky na blogu

25. září 2017 v 10:45 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Píšu ze školy, protože doma se poslední dobou moc nevyskytuju a je tu celkem debilní klávesnice, takže pardon za případný chyby... Právě jsem četla e-maily, když jsem si všimla, že se mě někdo z vás zoufale ptá, jestli jsem už ZASE skončila. Eh, ne. Vždyť jsem spíš právě znova začala!!! Omlouvám se, že jsem se v září neozvala, ale začátek školy mě smetl jako lavina a navíc jsem byla ještě na dodatečné dovolené v Itálii, kde jsem si na internet ani nevzpomněla. Bylo to monstrózně boží, až na to, že nám skoro celý týden pršelo a ten jediný den, kdy bylo fakt horko, jsem se stihla spálit do barvy Webarelly nebo tak něco. :D

Taaaaak, design je oficálně dodělaný, doufám, že se v tom novém menu dá vyznat, a že se vám všechno správně zobrazuje. Sice jsem na blog ještě nezačala pravidelně přispívat, ale Monster High jsem se poctivě věnovala. "Oprášila" jsem si svoji sbírku i vědomosti, nadšeně sleduju každé nové video na youtube (o čemž vám napíšu později) a tak trošku mi hráblo a dost jsem utrácela za nové kousky.

Večer aktualizuju seznam sbírky, jelikož jsem se nrozhodla dosbírat původní BASIC edici (ani nechtějte vědět, kolik mě to stálo). Také jsem se pustila do plnění svého snu vlastnit co nejvíce charakterů, takže jsem se málem rozplynula štěstím, když jsem si pořídila třeba Whisp. Nové panenky mě zas tak neuchvacují. Může mi někdo vysvětlit, proč najednou nejsou kloubové a vypadají jako nějaké napodobeniny? Je mi z toho hrozně smutno. A tak si dělám radost po bazarech a vykupuji starší kousky ve skvělém stavu, jako např. Clawdeen z Freak du Chic, protože je dokonalá a Spectru basic, protože jsem ji vždycky chtěla.

Nejvíc práce mi, samozřehjmě, dalo nasbírat původní partu basic, a ještě jsem si to stížila podmínkou, že chci všechny originál americké. Už je doma Clawdeen, Cleo, Ghoulia a Frankie s Dracularou, které jsem už předtím měla. Dneska, pokud vše klapne, si domů přivezu Lagoonku a budou všechny! Říkám, že mi asi přeskočilo. No. A tak.

Kromě toho, že krachuju na sbírce, jsem si musela koupit nový telefon, na který padla celá moje sprnová výplata a ještě jsem si financovala tu Itálii, takže jsem potrženo a sečteno brutálně v mínusu. :'D K tomu telefonu - můj prostě přestal fungovat a jelikož jsem lehce závislá, okamžitě jsem potřebovala nový, což nikdo z mé rodiny tak nějak nepocho´pil, takže jsem si ho musela zaplatit sama. Dala jsem za něj asi 16 tisíc, protože jsem si koupila ten s nejkvalitnějším foťákem na trhu, kvůli cestování a Monster High. Miluju kvalitní fotky, fakt že jo.

No, už se zase rozkecávám... Celkem bych měla spolupracovat na té skupinové práci z veřejnosprávního praktika, abych se kolem sebe nemusela špiónsky rozhlížet, jestli někdo nepozoruje, co píšu. Agh. Psali jste mi dost dotazů, které brzo zodpovím. Mám toho pro vás nachystáno fakt hodně, tak snad na to najdu čas. :)

Jak se máte vy? Jaké jsou vaše nejnovější přírůstky? Máte ještě nějaké otázky?

Mějte se voltážově!