Update #3

29. července 2017 v 17:28 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Tak jsem zpátky v civilizaci a po delší době online. Můj stav se má tak, že jsem nemocná, ale spokojená. Na účtu mám 22 korun jelikož jsem se tak trošku nadchla pro dosbírání basic série monsterek. Aghhhh. Kde ty peníze mám brát? Novinky ohledně mé sbírky očekávejte brzo, budu to muset nějak zkompletovat.

Jak si užíváte prázdniny? Já zatím zažila nejlepší týden svého života na campu, tak nějak vesměs pořád trávím čas s láskou a hodně čtu. Ale Monster High se věnuju, momentálně jsem si zvykla sjíždět všechna videa v angličtině, která najdu. Miluju tu novou grafiku! Co vy?

Každopádně se vracím k práci na blogu. Netušila jsem, jaká dřina bude zrekonstruovat menu tak, aby všechny odkazy fungovaly a kategorie dávaly smysl. Pokud najdete jakoukoliv nesrovnalost, ječte! :D

Je jasné, že to tady nebude fungovat jako v předchozích letech. Oživení blogu v tomto roce beru jako skvělou příležitost udělat všechno jinak a lepší. Konec konců, už jsem tak nějak dospěla a chci své autorství v oblasti Monster High pozdvihnout na vyšší úroveň. Tak nějak předpokládám, že to půjde samo, takže pokud neumřu u opravování menu, máte se určitě na o těšit.

Nadále zachovám, že nejde o můj osobní deníčkovský blog, takže se všechny články budou týkat MH nebo EAH. Kdybyste se chtěli nějak víc přátelit, napište do komentů. :D

Upřímně ani netuším, proč píšu další update. Prostě vás chci informovat, že držím slovo a vše je v procesu. Mimo jiné jsem objevila desetitisíce fotek v mých monster složkách a přemýšlím, co s tím vším budu sakra dělat. Některé jsou fakt mátové! (A o polovině ani nevím, že jsem je pořídila, ach ten čas!)

Celkově galerie na blogu mi dělá trošku vrásky. Jak to mám udělat? Mám házet fotky normálně do článků? A vážně uvažuji nad tím instagramem, myslíte, že by měl úspěch? Ach ach, zase vás zahlcuji dotazy. Ale vy víte, že vás MI-LU-JUUUUU! :D

Chystám články na určitá témata, takže pokud by vás něco speciálního zajímalo, můžete se ozvat. Těší mě, že je velká návštěvnost, i když nepíšete komenty, no, co k tomu dodat. Jsem moooc ráda, že tu jste.

Měla jsem pocit, že toho potřebuju hrozně sdělit, ale asi už bych se opakovala. Tak se zatím mějte špičákově a těšte se na zahájení provozu. (Což bude někdy v sprnu / září.)

Paa!
S láskou vaše

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nothing nothing | 31. července 2017 v 16:47 | Reagovat

Fotky by byli určitě fajn, já bych je dávala normálně do článků, nějaký ytuber dává fotky na instagram, další na tumbr, další na snapchat, to si máme zakládat 50 sociálních sítí jenom abysme je mohli sledovat?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama