Červen 2017

Update #2

27. června 2017 v 22:49 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Jo, zase já! :D Děkuji za ohromnou návštěvnost, znova apeluji na mizivý počet komentářů, ale cením si úplně všeho. Jste voltážoví! Mám na vás asi tak tisíc dotazů, takže, prosím, kdo byste mi rádi odpověděli, zkuste jich moc nevynechat... :D Vážně potřebuju pomoct!

Mám pár novinek, aneb vůbec jsem netušila, jak časově a emocionálně náročný je návrat do světa Monter High. Oficiálně jsem dokoukala všechny filmy a teď sjíždím seriál. Dneska jsem zrovna zkoukla nějaké 2 hodiny s Abbey, Frankie a tak. Jak jednoduché je vytvořit si na tom závislost?

Taky čtu knihy. Během pár dní jsem už v polovině 3. dílu a naprosto to žeru. Nechápu, proč jsem si je vlastně nikdy všechny nepřečetla, když jsou tak úžasné! Chystám nějaký review, až dočtu všechny 4 díly, potom budu číst Ghůlmošky a taky něco z Ever After High.

Plánuju velký článkový rozbor na téma "vznik Monster High" protože to mám momentálně v hlavě lehce zmatené a chci vás upozornit na některé zajímavé fakty.

Co se panenek týče, za poslední měsíc jsem za nové přírůstky utratila majlant a momentálně doplňuju basic sbírku, takže vyjednávám Clawdeen a Cleo. Uvažuju, jestli mám koupit Basic Ghouliu se zlomenou packou. Koupili byste ji? A stejně mi bude chybět Lagoona... Achjo!

Jinak mám nějaké ty novinky, totálně umírám z Moanicy a Peri a Pearl. Mám v hlavě představu, že bych si je koupila ještě jednou a nechala si je u odborníka oddělit a dát jim normální těla, protože jsou dokonalé. Neznáte někoho, kdo by to uměl?

Také se musím pochlubit, že jsem neodolala koupě Robeccy Steam basic, ačkoliv už jednu mám. Stála mě neuvěřitelné tři stovky a od té doby jsem celkem posedlá mými modrovlasými dvojčaty. Jsou dokonalé. Jedné říkám Robecca a druhé Becca. Možná je to malichernost, ale TAK hrozně jim to sluší! Máte nějaké panenky zdvojené ze stejné edice? Ještě takhle uvažuju o Clawdeen School's out, protože bych nepřežila, kdyby se té mojí něco stalo, no uvidíme, už celkem spadám do osobnío bankrotu.

Na blogu momentálně pracuju na menu, protože s designem jsem už spoko. Líbí se vám? Mám ještě nové nadpisky, které asi uvidíte až o prázninách, protože nestíhám a vážně se omlouvám za chaos, který menu momentálně vládne. Zkusím to nějak napravit, ale není to tak jednoduché! :D

Jak se máte? Já konečně zakončila učební maraton tohoto roku. Myslela jsem, že se půjdu zahrabt někam do katakomb a už nikdy nevylezu, kolik toho bylo. Ale všechno se dá zvládnout - evidentně. A taky jsem vděčná Frankie Steinové, která se, aniž by o tom věděla, stala mou obrovskou inspirací přežít ve škole. Přečtěte si Monster High knížky!!! :D

Zatím se mějte špičákově. Já jsem tady v Praze posledních pár dní a potom odjíždím na skoro celý červenec pryč, takže se blogu budu věnovat spíše v srpnu, kdy budu kromě jednoho týdne na festivalu jen chodit do práce a k bazénu, takže pohodička.

Za pár dní mi bude 18 a ten fakt, že budu oficiálně dospělá je histericky vtipný a zároveň tak fantasmagoricky dokonalý, že bych 24/7 mohla řvát jen "NO KONEČNĚ!". :D O tom, a také o dalších situacích, třeba jak jsem lásce přiznávala mé monsterky, a že to bylo zábavné, vám možná napíšu jindy, pokud o to stojíte. :)

Miluju vás, díky za přečtení a napište mi, co nového u vás!


PS: Jestli máte k prodeji nějaké staré monsterky v perfektním stavu, dejte mi vědět do komentářů, ozvu se vám. :) Jen rozumné ceny, prosím! :)

Update

4. června 2017 v 22:12 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Jak jste si mohli všimnout, pracuju na designu. Mám pocit, že budu potřebovat více než pár dní. Třeba dneska jsem zvládla nové nadpisky, ale do menu se dostanou až v průbehu týdne, jelikož testy asi z dvaceti předmětů v jeden den jsou náročnější, než byste řekli. Jakože... Nemám tušení, jak přežiju tenhle týden.

Je naprosto fascinující, kolik lidí se tady stavilo za jeden jediný víkend. Přes pět set? Uaaaaah! Absolutně vás všechny miluju. Hodně. Voltážově. Moc. Ale co ty pouhé 2 komentáře? Začínám se strachovat, že monster blogy vyhynuly jako dinosauři. (Ano, dneska dávali Jurský park, pardon.)

Do toho jsem dneska dostala po dlouhé době tak tisíc nápadů na články na svůj osobní blog. Proč psát jeden blog, když můžu táhnout dva, že jo. A taky jsem strávila několik hodin čtením článků o kočkách a dopisováním si s láskou. S touhle rychlostí to bude ještě trvat, řekla bych. :D Ale já se vážně budu snažit!

Achjo, tohle už se zase podobá bezcílnému kecání o mém životě, takže bych to zkrátila. :D Včera a předevčírem jsem dokoukala všechny MH filmy, které jsem neviděla. Rozhodla jsem se, že tenhle blog nechám hlavně zaměřený na Monster High a Ever After High nechám jen jako "bokovku". Jsem naprosto posedlá novou grafikou. A rozhodla jsem se, že opět potřebuju zvětšit svou sbírku.

Pokud budu takhle pokračovat, brzo zkrachuju a už nebudu mít čas ani na spaní. :D

Zatím se mějte krásně! A nebojte, už jen měsíc školy a je volnooooo!
Zase se ozvu. A snad v nejbližší době dodělám alespoň ten design. Mám s tímhle blogem tak miliardu plánů, takže budu ráda, když vytrváte. :)

S láskou vaše


Návrat Nicole Monster ze záhrobí a tak

2. června 2017 v 15:47 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Ani nevím, čím bych začala... Elektrizujícím ahoj? ♥
Přemýšlím, jestli si vůbec ještě někdo všimne, že vyšel nový článek. Když nepočítám těch 6 článků za loňský rok, a to byly převážně updaty, tak jsem tady rok a půl nebyla. Vlastně to hrozně rychle uteklo a já měla tolik akticit, zájmů a povinností, že jsem to absolutně nezvládala. Mohla bych vám dlouhé hodiny vyprávět, jak se mám na škole, kolim hodin týdně trávím studiem práva, o mém společenském životě a také o lásce, kterou jsem našla už skoro před rokem a půl a plánujeme spolu společnou budoucnost. Ale tohle není deníčkovský blog a navíc jsem se nepřihlásila jen tak pro nic za nic!

Během té dlouhé doby jsem měla všechny svoje monsterky uklizené v krabicích, vyměnila jsem si komplětní výzdobu a začala se chovat "dospěle" - konec konců, za měsíc a půl je mi proboha 18! :D Toto ale běží, co? Ujíždím na seriálech, učím se 4 světové jazyky a jeden uměle vytvořený, zajímám se o cestování a hodně píšu v soukromé sféře. Ale po čase mi začala má monstrózní vášeň chybět. V jiných sférách mám sice vášně občas až až, ale přece jen - Monster High je návykový koníček. Přiznávám, hrozně mi to chybělo, ale prostě jsem neměla čas a pracovala jsem na svém životě, takže jsem se sem nedostala.

Ale teď jsem zpátky. BOOM. Teda jakože, nemám v plánu 8 hodin denně sedět na netu a vědět o MH úplně všechno, jelikož mám pocit, jako bych toho tolik zanedbala, že už to je skoro nemožné dohnat. Většina mých spolehlivých zdrojů už nic nepřidává a nebo už neexistují a já budu muset hledat... Hodně hledat. Ale nechci na vás přenášet svou dočasnou depku z toho, že nic nevím, a stejně věřím, že pokud tu ještě někdo z vás je, připojí se ke mě. :) Každopádně, dneska jsem učinila svému flákání přítrž a jelikož jsem nemocná, ale blbě se mi spí,už v sedm hodin ráno jsem přeorganizovala celý pokoj a vytáhla svoje lásky ven.

TRVALO MI TO CELÝ 8 HODIN. Nekecám. Česala jsem, oblíkala, měla jsem dost trablí s vlasy a s hledáním párů bot, ale všechno se nakonec povedlo. Jsem odrovnaná, spokojená a nadšená, můj pokoj se podobá něčím mezi monstrózní galerií a doupětem a hlavně - jsem připravená se vrátit.

Před pár dny jsem náhodně obešla pár obchodů a přitáhla si domů nové monsterky, které jsem si zamilovala na první pohled. Aniž bych nad tím uvažovala, ocitlo se mi v pokoji celkem dost nových krabic. Třeba takovou Silvi jsem jeden den zahlídla na internetu, druhý den v obchodě a okamžitě jsem si jí koupila. Se stane. :'D K nové výrobě Monster High se v nejbližší době vyjádřím v samostatném článku, takže to sem nebudu teď motat. Jde o to, že jsem se zase ponořila do báječného světa Monster High. To, že budu dospělá neznamená, že si nemůžu "hrát". :)

Oh můj RA! Mám toho tolik co říct. Chtěla bych se omluvit, že jsem vás nechala v napětí čekat tak hrozně dlouho. A taky vám chci slíbit, že se budu vážně snažit, abych vás teď nezklamala. Mám v počítači tak 40 TISÍC neprotřízených fotek Monster High, a to NENADSAZUJU, naže doufám, že se mi podaří nějak to dát dohromady a začít přidávat. Uvažuju, že založím tomuhle blogu instagram, co říkáte? Pokud máte fungující MH nebo EAH blog piště mi do komentářů, prosím. :) Ráda bych si zase vybudovala okruh blogových stoupenců a přátel.

Právě teď si stahuju Monstrózní napětí, a to jsem ještě neviděla ty dva filmy předtím! Jsem hrozně pozadu, uaaaaah. Ale já to nějak doženu. Budu více i psát, ne jenom přidávat fotky, jako jsem to dělala, když jsem byla menší. Tak snad se mi vrátíte a podaří se mi vás opět nadchnout do světa kouzel, příšer a zábavy. Pro mě to bude spousta práce, ale jsem ready! Dejte mi, prosím, nějaký čas na rekonstrukci blogu. Chci dát dokupy nějaký použitelný design, předělat menu a prostě to to oživit a nabít elektřinou, jak by řekla Frankie.

Btw. věřili byste, že jde zapomenout některá jména z Monster High? Já taky ne, a přesto se mi to stalo! Pokud máte nějaký tip na dobré stránky s novinkami a se všemi charaktery nebo cokoliv, co by mi mohlo pomoct s adaptací, dejte mi prosím vědět, budu hrozně moc ráda.

Zatím se mějte voltážově a očekávejte mě i s náloží úplně všeho!

S láskou vaše Nicole Monster