Červenec 2016

Zdravím všechny příšerky!

20. července 2016 v 19:01 | ♥Nicole Monster♥ |  News

Hello monsters!


Takže. Kde bych začala? Je mi poněkud trapně, protože zanechat blog od ledna bez povšimnutí je docela příšernost. (A ne v monstrózně dobrém slova smyslu.) 7 měsíců, NIKKI VÁŽNĚ? Jako ne, že bych na něj zapomněla, ne že bych se občas nepřihlásila... To jo. A taky jsem poctivě četla všechny vaše komentáře a zprávy. Ale absolutně jsem nestíhala. A to myslím vážně. Dneska jsem skoro celej den vyřizovala E-maily od roku 2014. Panebože, už nikdy víc! :D Jsem totálně vyřízená.

Omlouvám se z celého srdce, vážně mě mrzí, že jste si mysleli, že jsem vás opustila. A ze všeho nejvíc mě trápí, že jsem ani neoslavila v dubnu blogové narozeniny. Tak snad příští rok? Nebo taky ne? Čtěte dál...

Chtěla jsem vám dát vědět už na začátku prázdnin, ale byla jsem tak šťastná, že mám konečně volno, že jsem se usídlila u libovýho seriálu (Game of Thrones) a pak jsem taky byla tak různě po republice. Tak píšu teď. Jo, sice po půl roce, ale lepší pozdě, než-li nikdy, ne? Mám pro vás pár bodů, které bych s vámi ráda probrala. Takže jedno po druhém.

Co se mnou je?

No, už jste si mohli všimnout, že pořád žiju. Celej školní rok se mi smrsknul na studium, školu, cestu do školy a cestu ze školy. No, a občas jsem stíhala jít si zaběhat.
Začala jsem na sobě dost makat a to sakra žere čas.
Abych vám vysvětlila - alespoň zběžně - jak se stalo, že jsem si nenašla ani chvilku na blog... Začala jsem lehce být závislá na sociálních sítích, na kterých se perfektně zabíjí čas. A taky na seriálech, o čemž radši ani nemluvím. Tunu času mi zabraly vztahy (vztah?) a láska. Prostě už jsem "dospěla" a radši jsem přespala u lásky než jít fotit panenky, jestli chápete.
Na střední škole jsem se dočkala své vytoužené obliby, takže jsem byla pořád někde venku, chodila s přáteli do Starbucksu na kafe (taky jsem začala být závislá na kávě) a tak.
Abyste mi rozumněli. JE MI UŽ 17 LET. A ne, že bych z lásky k Monster High vyrostla, to ne. Baví mě pořád a určitě zase vyrazím fotit a tak, ale prostě se mi změnily zájmy. TÍM NECHCI ŘÍCT, ŽE UŽ MONSTERKY NEMÁM RÁDA. Především se teď ráda věnuji autorské tvorbě a hledání novinek MH mi zabíralo hrozně moc času. Každopádně bych se k tomu ráda zase vrátila.
Ono když studujete právo, veřejnou správu, geopolitiku, politiku, techniku administrativy, multikulturní soužití a dalších milion odborných předmětů fakt máte co dělat.

Sbírám / Nesbírám?

Abych pravdu řekla, už jsem si dlouho žádnou monsterku nekoupila. Moje příšeriózní lásky jsou se vší láskou a péčí naskládané v umělohmotných boxech, aby se na ně neprášilo a zůstaly tak krásné. Na skříni mi stojí Draculaura, abych nezapomněla úplně...
Pořád mám vedle postele nevybalenou Iris a Castu. Asi je vybalím. Jsou překrásné...
No, a jak teď pořá jezdím někde po centru, kamkoliv jdu, vlezu do hračkářství (a předstírám že sháním dárek pro svojí sestřenici, která mimochodem NEEXISTUJE) a hledám monsterky.
Myslím, že mě nadšení opustilo někdy v té době, co se rozhodli dát Toralei a Frankie mořský ocas. To na mě bylo fakt moc. Ach jo, co to sakra vyvádějí?
Polovina z nových kousků se mi nelíbí a myslím si, že se celkem mění k horšími, ale jsem zvědavá, jestli se k té Meowlody odhodlám nebo ne. Přece jsem vždycky chtěla kočky.... Ale ne jenom jednu. Takže uvažuju.Welcome film

Mám se vrátit?

Upřímně nad tím uvažuju. Záleží na tom, jestli pořád máte zájem? Nevím, kolik lidí sem ještě chodí, jestli jste na mě nezapoměli / nezanevřeli... A tak.
Takže se ptám vás... Mám se vrátit? Určitě to tu nebude tak akční, ale něco bych přidávala a snažila bych se dávat hodně svoje fotky.
Jsem zvědavá, kolik lidí se ozve... NAPIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ, PROSÍM.
Pokud se chcete na něco zeptat, taky mi napište. Ráda zodpovím všechny dotazy. Celkem mi chybíte. Vlastně mi chybíte hrozně moc!
Teď už musím letět, hubíme vosí hnízdo na balkóně a musím pomáhat. (Haha, se svojí fóbií z hmyzu určitě budu velmi nápomocná, ale znáte to!)

Mějte se monstrózně a napište mi, prosím.

Jste tady ještě vůbec?


S láskou vaše Nikki.