Světýlka, jídlo, dárky, pohoda & Monster High

25. prosince 2015 v 19:06 | ♥Nicole Monster♥ |  News


Bonjour!

Jo, pokud máte dojem, že tenhle článek bude pojednávat o Vánocích, tak se nepletete. :) (No, i když...)
Sice už je 1. svátek Vánoční, takže bohatého Ježíška už vám přát nebudu, ale na druhou stranu se už můžu směle zeptat, co jste dostali? :)
Pokud vás zajímá, co jsem dostala já, tak jsem se po asi deseti letech dočkala nádherné kytary. :) Hned od pololetí začnu hrát. Teda doufám.
Samozřejmě došlo i na Monster High, ale letos to nebylo žádný překvapení, a panenky jsem si tak nějak ke konci roku vybrala sama. Některé mám od mamky, některé jsem si zafinancovala sama... No, výsledkem je pět nových krásek do sbírky.
O Castě Fierce a Nefeře de Nile jsem vám už myslím psala. Ty jsem si sama vybrala, sehnala, zaplatila, a nadělila pod vánoční stromeček. :) Další tři jsou královny Boo Yorku - Mouscedes, Elle a Luna! Dostala jsem je od mamky, a každá je zvlášť v krabici. Přála jsem si totiž ty původní a ne to trojbalení. To víte, jsem vysazená na to úplně nejlepší. Noooo, prostě mám ohromnou radost a úplně mě to hodilo do monstrózní nálady. ♥♥♥
Konečně jsem vytáhla celou svou sbírku z krabice, kde se příšerky usídlili několik posledních měsíců, a zase jsem si je naskládala do pokoje. Zabírají hrozně místa, ale kdykoliv se na ně podívám, mám nehoráznou radost. :) No jo, kdo by neměl. Že? Máte svoje monsterky v pokoji?

Pomalinku se zase vracím do monster-blogového světa. Dneska jsem asi hodinu zápasila s designem, ale pořád nejsem spokojená, tak doufám, že to do Nového roku nějak doladím. :) Prosím vás, neděste se, veškteré úpravy jsou v plném proudu. Pokud máte nějaké nápady, šup s nimi do komentářů.
Upřímně vrátit se je bezvadný, jenom jsem trošku ztracená. Za tu dobu je TOLIK novinek, že nemám šanci to všechno přidat, snad ani zjistit. :D Vůbec nevím, čím mám začít, dokonce jsem i něco pozapomínala! Oh můj Ra, fakt nevím, co a tím budu dělat!
Asi prostě budu muset tak nějak začít úplně znova, někter rubriky založím taky nové, ať v tom není takový zmatek. Upřímně, jsem-li schopna ztratit se na vlastním blogu, tak vím, že na tom musím zapracovat.
No, taky mám asi tak milion fotek, které vám už chci dost dlouho ukázat. taky to budu muset nějak zkompletovat, konečně. Ach jo, mám práce tak na celý další rok.
Ale já to zvládnu, vždyť mě znáte. :)

Ehm, už bych se trochu měla věnovat těm Vánocům, co? Jsem hlavně ráda, že mám konečně volno. Poslední týden jsem ve škole dost zabrala, a i když se mi podařilo zkazit jeden test, tak nějak jsem do dokázala. To mi připomíná, že se budu muset učit i o prázdninách, protože hned ten první týden, co jdeme do školy budeme psát veškeré pololetky. Nejvíc mě asi děsí ekonomika a matika. :D Tak mi držte palce.
Ten týden potom pojedeme na lyžák, tak doufám, že se vrátím vcelku. Kdybych se někde ztratila v lese, požádám svou nejlepší kamaráku, aby vám to dala vědět. :D (Kecám, vrátím se!) :D
Dneska jsem nějaká líná. Ležím v pokoji, vybalovala jsem ještě dárky ze včerejška a jím cukroví. Doma jsme s mamkou udělaly vanilkové rohlíčky /ačkoliv to má poněkud jiný tvary/, jinak máme od známých a koupené. Jo, abych nezapomněla, máme domácí nutellu. MŇAM!

Není to nudný taková slohovka bez obrázků? :DD No, snad ne. Prostě jsem vám chtěla dát vědět, co je u mě nového, ačkoliv všechny novinky prostě nemám šanci sepsat... Myslím na vás a Monster High mě stále hrozně baví. Je to jedna z mála věcí, která mi vydržela tak dlouho... V dubnu to budou 4 roky, no chápetete to? Já teda vůbec. :D

Myslím, že bych se radši měla podívat po novinkách, než se tady rozepisovat, takže vám přeji nádherné a klidné Vánoční svátky a úspěšný nový rok!!! :3 ♥ K napsání novoročního článku se snad ještě dostanu. :D Odpusťte mi, že jsem tu tak dlouho nebyla... :)

Vaše Nicole Monster


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš rád/a Frankie Stein?

***Click****

Komentáře

1 Terý furt Nile Terý furt Nile | Web | 26. prosince 2015 v 21:56 | Reagovat

Je skvělé, že jsi zase zpátky :-) Taky jsem nedávno monsterky vytáhla z krabice a zase narovnala do polic v pokoji :D A gratuluji k novým přírůstkům :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama