Party like a monster! no. 1

13. března 2015 v 11:00 | ♥Nicole Monster♥ |  Friday 13th Blog Parties
K tomuhle článku mě inspirovala nová písnička Party like a monster! Takže se do toho dáme. :)
Dneska zveřejním pár těchto článků a v každém bude nějaký tip jako pořádně oslavovat! Doufám, že se vám to bude líbit. :) Pokud máte nějaké nápady, tak pište!
-
-
Jelikož je tohle první článek, začneme hned 3-mi důležitými věcmi.

1.) Co oslavuješ, příšerko?

K tomu, aby oslava byla skvělá, musíš si uvědomit, co vlastně slavíš. Dneska to teda bude pátek 13. - svátek, který vlastně ani tak není svátek. Je to den, který původně nosil smůlu, ale když přišli studenti z Monster High, přinesli tomuto dnu speciální význam. Oslavuje se tedy Monster High a to, že Pátek 13. už nemusí nosit smůlu, když 13 je podle monster šťastné číslo! :)

2.) Monstra nesedí v koutě!

A tím nemyslím jen tebe, ale i tvé Monster High. Pusť si písničky a oslavuj i s tvými monstry! Někdo možná nechápe, co pro nás tyhle roztomilé příšerky znamenají, ale to neznamená, že to nechápeme my! Nenechávej dnes tvoje MH bez povšimnutí a určitě se nevzdávej alespoň malé oslavy! Zároveň můžeš i s přáteli přivítat víkend. :)

3.) Hudba, hudba, hudba!!!

Co by to bylo za party bez pořádných písniček? Do playlistu si určitě zařaď songy "Monster High" od Ewy Farne, "We are Monster High" od Madison Beer a "Party like a monster" z nového filmu Haunted. Taky si pusť své oblíbené písničky. Pravidlo je jasné - dneska se tančí a zpívá. Tak ho neporušuj! :D

Líbila se vám 1. část? :) Nevím, kolik jich ještě dnes napíšu, ale budu se snažit vás bavit ceý den. :)
Nikkíííííííííí

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama