Konečně nasněžilo! :33333

29. prosince 2014 v 11:10 | ♥Nicole Monster♥ |  Moje myšlenky, deník
Ahoooj!

Doufám, že si užíváte volno. :)
Já teda rozhodně. :D Každý večer dlouho do noci koukám na filmy a seriály. Jop, včera jsem to malinko přehnala a koukla jsem se na 1. díl American Horror Story. Což byl vážně blbej nápad, když vezmete v potaz, že nesnáším horory, pohled na krev a nemám ráda všechno, co mě děsí. Well, vůbec jsem u toho nedýchala, ale dokoukala jsem to. :D Nejsem strašpytel, ale vážně zvažuju, jestli se podívám na další díly. Je to těžké, protože mě zaujal děj, ale je tam dost hororových scén. :D Fakt netuším. Koukáte někdo?
Ale stejně si myslím, že zůstanu u Pretty Little Liars.
Dneska jsem vstala docela pozdě, no co? :D POzdě jsem včera usla, protože jsem po tom hororovém seriálu nemohla spát. :D Premiéra, tleskám ti, Nikki. :D
Když jsem rozhrnula závěsy, čekalo mě příjemné překvapení. SNÍH! No, kdo by ho čekal? :D Málem jsem posledních pár dní zmrzla, tak konečně je i sníh.
Pokud to vydrží - doufám v to - půjdu odpoledne fotit MH. Nevím, které vezmu, ale asi nějaké z těch novějších.. :) Nehorázně se těším a jestli ta bílá pokrávka roztaje, budu pěkně naštvaná. :D
To mi připomíná - určitě tu není takový šílenec jako já. :D Já jsem si totiž před pár dny vyrazila večer ven. Asi v jedenáct večer jsme zapluli do sámošky a co nevidím - zmrzlina OREO! :D Viděla jsem to poprvé, takže první jsem s úžasem podotkla "Wow, ono to existuje!!!??" a pak jsem si jí koupila. Takže si mě představte, v jedenáct večer, venku v centru, mínus sto stupňů (vážně mrzlo :D) a já jím zmrzlinu. :D Prostě .. No. :)

Asi vás nebudu dál zdržovat, chci napsat Silvestrovský článek a podívat se ještě po nějakých fotkách.. :)
Tak zatím páááá :*
Nikki

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a Frankie Stein?

***Click****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama