Boo-Lu Cerone

15. srpna 2013 v 16:00 | ♥Nicole Monster♥ |  New Monster High students
Nemůžu potvrdit, že informace jsou na 100% jisté :DD Asi je tam možná i nějaká chyba...
Je to tak různě překládané googlem a upravené. Koukala jsem na blogy jestli o ní někdo nepíše protože jsem některým částím moc nerozuměla. =D

Dcera Fantoma Strážce Hřbitova
VĚK
Šťastných 13... plus 1 rok!
ZABIJÁCKÝ STYL
Mám punkový styl pocházející z mé lásky k punku. Špičky, zipy, nášivky, špendlíky, Dr Martens.... Miluju to všechno! Můj osobní doplněk je buřinka, a ráda pracuju v kravatách (motýlky a kravaty) jednou za čas. Pruhy a plédy a odvážné barvy rockují. Nejsem sladká holčička, ale vypadám žensky a silně, jako válečnice.
DĚSNÝ NEDOSTATEK
Myslím, že jsem nejslavnější, protože jsem špatná tanečnice. Jak můžu být opravdu dobrá bubenice, když NEMÁM žádný rytmus při tanci?! Jak je to možné?! Taky spím jako mrtvá... hehe. Je potřeba magnetofom a jeřáb, abyste mě probudili z mých snů.
DOMÁCÍ MAZLÍÁČEK
Zachránila jsem psa jménem Bandit. Pracuju v rádiu v pořadu, který hledá domov pro zatoulané psy. Bandit byl pes, kterého nikdo nechtěl. Má hodně úzkostných problémů z jeho hrozného života. Plus, není zrovna nejhezčí pes v útulku. Je rozcuchaný a vypadá jako divný druh krysy nebo něco takového. Čím jsou ošklivější, tím víc je miluju, takže Bandit byl pro mě perfektní.
OBLÍBENÁ ČINNOST
HUDBA!!! Hraju na bubny v rockové kapele. Taky hraju na klávesy a zpívám. Píšu hudbu a miluju chození na koncerty.
NEJVÍC MĚ VYTOČÍ
Nefňukat PROSÍM! Nemůžu vystát, když si lidi stěžují, místo aby s tím něco udělali. Šílím ze sebelístosti. Buďte silní a mějte to pod kontrolou. Jo, a protože jsem bubenice, šílím, když lidi špatně tleskají do rytmu.
OBLÍBENÝ PŘEDMĚT
Miluju Angličtinu a film. Psaní a natáčení filmů s mými kamarády jsou některé z mých oblíbených věcí, co dělám.
NENÁVIDĚNÝ PŘEDMĚT
Matika. Je moc přesná na mého kreativního ducha, ale líbí se mi, když ji použiju v praxi jako bubenice. Koneckonců, hudba je jen matika s melodií a rytmem.
OBLÍBENÁ BARVA
Žlutá je silná a pozitivní, ale vypadám v ní opravdu hrozně, protože ráda nosím černou a nakonec vypadám jako vosa. Takže se držím červené nebo fialové.
OBLÍBENÉ JÍDLO
Budu jíst všechno, co přede mě postavíte. Hlavně mám ráda sushi a smaženou rýži. Jsem velká fanynka polévky! Polévka je perfektní jídlo.
BFFs
V životě jsou moji BFFs spoluhráči z kapely. Moje nejlepší kamarádka z Monster High bude Ghoulia Yelps, protože je chytrá, nosí kalhoty a miluju zombie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama