DollsLand Praha - taneční párty 24.11. 2012

17. února 2013 v 23:20 | Nicolette Monster |  DollsLand Praha
Ahoj monster fanoušci!!

Tak jsem se konečně odhodlala napsat vám o té Monster High taneční párty, která se konala 24.11.2012 v Tanečním centru Danceport. Tuto párty pro všechny milovníky Monster High připravil DollsLand Praha, nádherná galerie panenek Barbie a zároveň největší soukromá sbírka Monster High v ČR. Nebyla to první párty, na kterou jsem jela, předtím už se totiž konala skvělá narozeninová párty a monster-víkend. Tudíž už jsem věděla, jak jsou tyhle párty bezvadné a už týden dopředu jsem si rezervovala místo. :) A má intuice nezklamala, zmíněná taneční párty byla opravdu úžasná!!!!

Jelikož bydlíme v Praze a Taneční centrum Danceport je někde v Újezdě nad lesy, cesta byla docela dlouhá, a jak jsem se tak moc těšila, přišla mi ještě delší. :) No, ale nakonec jsem se tam s mamkou dostala. :) Hned u vchodu mě přivítaly velké poutače se Spectrou, Draculaurou, Frankie, Cleo, Clawdeen a Ewou Farnou a všude byly nápisy Monster High! :) Také jste hned po příchodu mohli vidět takový stánek plný panenek Monster High, kostýmů, paruk a mnoho dalšího sortimentu Monster High... To jak jsem viděla, tak jsem hned měla krásnou náladu... A ve chvíli, kdy jsem vešla do tanečního sálu, úplně jsem cítila ten nával "Monster voltážové nálady" (které často říkám jen MVN a je to opravdu dokonale super bezvadně krásná radostná nálada :D).
Celý sál byl vyzdobený různými balónky, šátky, girlandami a provázky, a to vše Monster High!! Prostě tomu se nedá říct jinak než špiží výzdoba!! (Pokud nevíte, špiží je kombinace slov špica a boží a vymyslela to Draculaura.) A to ještě není to nejlepší!! Všude po sálu bylo mnoho monster! Skoro všichni příchozí měli na sobě montrózní kostýmy! Viděla jsem tam pár Frankie Steinových, nějaké Cleo, Clawdeen, Ghoulie, dokonce i jedna malá C.A.Cupid mě potkala... A jako na každé Monster High párty nechyběla krásná Lagoona Blue, která zřejmě spolupracuje s Dollslandem už déle. :) (Pokaždé vypadá fakt úžasně! Je víc než živá a navíc se s ní můžete vyfotit.) Já osobně tedy byla za svou originálně vymyšlenou Monsterku Angelu. :) Ještě jsem si ani nestihla prohlédnout všechny kostýmy a párty už začala!!!


"Tak Monstra!! Vítáme vás tady a párty může začít!!!" pravila voltážová ředitelka Monster High. Její obrovský a kouzelný čarodějnický klobouk upoutal zraky nás všech, ale to netrvalo dlouho, jelikož sálem už zněla její další slova: "A teď, když už jsme všichni tady, řekněte mi, koho máme rádi?" Na otázku jsme měli sborovou a pořádně hlasitou odpověď... "MONSTER HIGH!!!!" Vzduchem proletěl smích a MVN (Monstrer voltážová nálada)... Poté začala hrát písnička Monster High od Ewy Farne a pár odvážlivců se vydalo na parket. Na to nás přivítala slečna Kája - taneční lektorka tohoho mejdanu!! Bylo to fakt super, protože tahle Kája uměla špiží Monster-tanec a naučila nás ho!! :) Vážně byl nádherný a já si ho dodnes pamatuji. :) No, teda skoro... :D Na plazmové obrazovce v koutě běžely seriálové díly Monster High a dva filmy...
Všichni jsme se skvěle bavili a až jsme byli všichni zadýchaní z toho tancování, odstartovala taková soutěž. Každý dostal papírek, na kterém byla 4 volná políčka a my dostali za úkol do každého si obstarat znak za splněnou disciplínu... Takže jsme se dali do toho.


U Lagoony jsme měli vyplnit takový malý "testík" - co víme o Monster High... Starší se ochotně vrhli na pomoc těm nejmenším a společně se nám to všem povedlo. U paní ředitelky se "házelo kostrou". To jste se trefovali rukama a nohama od Create a Monster do krabice a pak jsme ještě společně hádali od jaké monsterky by ta určitá část tělíčka mohla být. Ačkoli některé trefy se počítaly se zavřenýma očima (viz. já :D), tak jsme nakonec také získali razítko. Třetí stanoviště bylo u lektorky Káji a zpívala se tam písnička Monster High. Poslední políčko bylo za monstrózní tanec, který jsme se přetím naučili. Zapojili se i maminky (na výzvu svých malých příšerek :P) a všichni jsme se super pobavili! Až každá příšerka měla svůj lísteček zcela vyplněný, hodila ho do monstrózní krabice, aby mohl být slosován do tomboly..

Následovala malá pauzička, ale všichni netrpělivě přešlapovali a nemohli se dočkat. Ještě naposled jsme si zatančili a pak už se šlo losovat! :) Mohli jste vyhrát MH časopisy, plakáty, samolepky, obrázky, nějaké poutače s Ewou farnou a DVD s MH filmy. Také nějakou monster helmu a chrániče na brusle! A nejcennější výhra? Monster High panenka, samozřejmě!!! Operettu Roller Maze vyhrála malá Frankie a byla tak šťastná, že jsme se z toho radovali všichni. :D No prostě úúúúžasné!!! Poté už byla jen Monster High "after party" a příšerky se pomalu rozcházely domů... U východu přemlouvaly všechny děti rodiče, aby jim koupili monsterku a většinou se i povedlo. :) Já jsem tam zůstala skoro poslední. S panem šéfem galerie DollsLand se mi moc dobře povídalo. Je milý a o Monster High se opravdu upřímně zajíímá!! Bylo to pro mě naprosto bezvadné, konečně si popovídat s někým tak milým a ochotným jako je právě on. :) A ještě se zajímá o Monster High a Barbie!! No, já jsem byla šťastná! A jsem dodnes. Když jsem totiž byla na odchodu (ve své voltážové náladě), dostala jsem i pár poutačů Monster High! Metr a půl vysoká fotka Spectry Basic mi stojí v rohu pokoje a je strašně krááásná! A Draculínka taky! :* A ještě pár nápisů "Monster High" a desky s Ewou Farnou... No, prostě po cestě zpět jsme s tím s mamkou zabraly půlku autobusu, protože toho bylo tolik plus ještě ta moje euforie, že jo. :)


Kdykoliv si na tu párty vzpomenu (a je to docela často), rozjiskří se mi očíčka a hned mrknu na tu Spectru, co mi stojí v pokojíčku... Vááážně jsem si to užila a pan šéf DollsLandu je prostě skvělý člověk!!!! :)
A ještě jsme při odchodu všichni dostali krásné Monster tašky s dárky!! Byla v nich spousta roztomilých věciček Monster High! :) Myslím, že to absolutně všechny potěšilo! (Včetně mě!)... A kdo chtěl, tak si mohl vzít i propagační desku "Monster úžasná" s Ewou Farnou. Doufejme, že bude další monster párty, a že se tam všichni sejdeme a také hlavně vejdeme... :)
Závěrem: Jménem všech zúčastněných příznivců MH bych ráda poděkovala DollsLandu Praha za uspořádání této mimořádně voltážové akce!!

Monster High párty
(Zdroj obrázků: www.Dollsland.eu)

NEKOPÍROVAT TEXT!!! Napsala jsem ho sama.. :) Díky za pochopení.
S láskou vaše Párty-milovná Nikkí Monster*


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

You are here..

Click*** 100% (3711)

Komentáře

1 Verča Verča | 18. února 2013 v 21:12 | Reagovat

Krááásnej článeček!! Určitě si tam zajedu s mamkou* :) Máš bezvadnej blog!

2 Kikina Kikina | 19. února 2013 v 9:59 | Reagovat

Jestli bude další párty, jedu tam!!! :D Bezva článek, díkes. :)

3 Next Next | Web | 16. března 2013 v 21:09 | Reagovat

na te fotce ses to ty????? jo tak tam bych chtela být a jak dobre jsi to napsala fakt BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)

4 Nikkí* Nikkí* | Web | 18. března 2013 v 14:37 | Reagovat

[1]: díky moc :)

[2]: díííky! :) já taky :D

[3]: ne, to nejsem já, je to kámoška. je jí asi 7. :D Jinak děkujíííí! :)

5 Clawdeen Clawdeen | E-mail | 18. dubna 2013 v 6:52 | Reagovat

Ahoj moc ´děkuju že jste mě vzaly do klubu ale chtěla bych vědět více o oslavě kdy má tento Blog 1. narozeniny a jak to bude probíhat.

6 Jana Habánová Jana Habánová | E-mail | 27. května 2013 v 15:34 | Reagovat

SUPER článek.... ráda bych se tam taky chtěla podívat. Nevíte někdo, kdy bude další taneční párty nebo podobná v Praze v Dollslandu, ráda bych tam taky zajela. :-) Prosím kdo ví, tak mi napište.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama